Новини світу кредитування та банківських послуг.

Гроші в кредит

Досить часто за нашого життя вона ставить нас у такі фінансові умови, що ми задаємося питанням, де взяти гроші в кредит .

Відповідь лежить на поверхні – звичайно в банку. І банк із задоволенням надасть Вам гроші в кредит. Але це в тому випадку, якщо у Вас є постійне джерело доходу, а краще декілька. І при цьому Ви не хочете чекати чи збирати на дорогі покупки, а бажаєте взяти її саме зараз, незважаючи на переплати.

Сьогодні, коли вже більшість населення знає, що безкоштовний сир тільки в мишоловці, на таке можуть піти лише ті, хто НЕ МОЖЕ управляти своїми фінансами (я тут не маю на увазі гроші в кредит для бізнесу).

Про це поговоримо пізніше. А зараз стаття для тих, хто хоче взяти гроші в кредит не для предметів розкоші, а ПРОСТО НА ЖИТТЯ, сподіваючись, що найближчим часом Ваша фінансова ситуація вирівняється.

Але в такому положенні Вам ЖОДЕН БАНК гроші в кредит не дасть. Тому доводиться йти на деякі хитрощі. Хитрість відрізняється від шахрайства тим, що Ви спочатку не збираєтеся кидати банк, а плануєте вчасно погашати заборгованість. Те, що Ви не розрахували свої кошти на оплату кредиту – злочином НЕ Є, що б Вам не говорили.

Хитрість – це лише ознака можливого скоєння шахрайства. У той час як шахрайство – закінчений склад злочину. Тобто, коли беруться гроші в 62кредит, необхідне дотримання цілого ряду умов, що характеризують Ваші дії як протизаконні.

Які ми найчастіше застосовуємо хитрості, коли беремо гроші в кредит.

Завищуємо величину заробітної плати, оскільки від цього залежить, які конкретно гроші в кредит ми отримаємо. Адже сто рублів нас можуть і не врятувати. І нічого поганого в тому, що ми хочемо виглядати перед банком в більш вигідному світлі. До того ж ми не винні, що зарплату нам деколи виплачують «в чорну».

Гірше, коли взагалі немає роботи. Банк в таких випадках гроші в кредит не дає. І ось ми знову хитруємо і придумуємо собі посаду в який-небудь організації, а заодно і стаціонарний (міський) телефон, де на наше прохання підтвердять, що Ви там чесно і благородно трудіться. Це, звичайно, обман, але обман на благо. Припустимо, у Вас є дохід, який Ви НЕ МОЖЕТЕ підтвердити, але з якого збираєтеся погашати кредит (сусід поверне борг , дядько заповідає машину і т.п).

Звичайно, в даному випадку не зовсім бажано нести в банк абсолютно ліву довідку про зарплату. Не смертельно, але геморою з доказом Вашої невинності додасться. Краще буде скористатися кредитним продуктом, що дозволяє брати гроші в кредит, де НЕ ПОТРІБНО підтвердження доходу. Тобто Вам вірять на слово, правда за більший відсоток по кредиту. Але в нашій ситуації не до жиру.

Для будь-якої людини не сказати ПРАВДУ легше, ніж сказати неправду. Звичайно, не варто відмовлятися від своїх моральних принципів, але в критичній ситуації трохи покривити душею доведеться. Тому обговорюємо ми на сайті і інші схожі ситуації, коли можемо отримати гроші в кредит: як перевіряють позичальника і як себе вести, коли оформляють заявку на кредит .

У завершенні вважаю за необхідне нагадати Вам, що одних Ваших слів про чесність намірів в погашенні кредиту буде недостатньо. Тому, навіть якщо у Вас і дуже складно з фінансами, отримавши таки гроші в кредит, деяку суму на кілька платежів по кредиту (хай і не повних) таки потрібно відкласти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?