Новини світу кредитування та банківських послуг.

Гроші в кредит в банку.

Багато що залежить від того, на що саме кредит потрібен. У разі купівлі техніки, є варіант взяти кредит прямо в магазині. Багато магазинів мають договори в банках, з хорошим кредитуванням. Зазвичай в таких кредитах є 2 варіанти: розстрочка і кредит на невеликий термін. Розстрочка не має на увазі переплат, а в іншому варіанті переплати, як правило, не високі. Всі аргументується включенням витрат у суму техніки чи іншого товару.

гроші в кредитЩо ж робити, якщо просто потрібні готівкові гроші? Тут важливо уважно підходить до питання кредиту. Такі кредити дають банки або кредитні співтовариства.

У разі кредитних співтовариств, то про них ходять погані чутки, і відсоток буде не малим. Тому краще звернеться в банк.

Як правило, слід обійти кілька банків і вибрати кращі умови. Крім кредитного відсотка, існують різного роду комісії та страховки. Вельми часто банки не договорюють про комісії, а про них дізнаєшся на останньому етапі кредиту. Тому важливо уважно розпитати про все.

Також можна попросити, що б банк порахував загальну переплату по кредиту, включаючи разові і щомісячні комісії, а також страховки. Після чого буде видно реальну картину, як і реальну процентну ставку, яка буде вельми відрізняться від афішуються.

Сподіваюся, порахувавши всі переплати, ви знайдете банк, де взяти кредит вигідно! І головне правило – ніколи не варто поспішати, бо в часі вас ніхто не обмежить. На сторінках цього блогу Ви зможете знайти відповіді на бато різноманітних питань про банківскі організації, кредитування. Розглянемо головні тенденції розвитку кредитного ринку країни та основні новини банківського світу. Усе це та ще багато іншого Ви зможете знайти на сайті.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?