Новини світу кредитування та банківських послуг.

Гроші в борг

Якщо у Вас виникло питання про необхідність у позиці невеликий грошової суми, ви подумаєте; де, як і під які відсотки взяти гроші в борг. Зараз ми і розглянемо це питання – де взяти гроші в борг?

Гроші під розписку – незручно?

Один з варіантів взяти гроші під розписку. Пропозицією таких послуг ви можете скористатись у компаній і приватних осіб вашого міста. Найбільш часто готівку під розписку пропонують на короткі терміни від 7 до 30 днів, ставка по відсоткам таких позик 700% річних або 2% на добу. І з якого боку не дивитись, відсоток таких позик лякає.

Існує і пару видів кредиторів, що видають позику під розписку, це мережеві організації, які мають мережу офісів у місті, а також приватні особи. Але краще брати гроші в організацій це зручно і безпечно. Приватні особи не так лояльні при простроченнях погашення. І головне приділіть максимальну увагу складанню розписки або змісту договору.

Кредитка – довгий розгляд?взяти гроші в борг

Другий варіант взяти гроші під відсотки це кредитки. Дуже практично, зручно і сучасно. При цьому практично всі банки пропонує 55 днів пільгового, безвідсоткового кредитування. У цьому варіанті головне вчасно повернути і ви не заплатите жодного відсотка. Оформити кредитку можна за 30 хвилин, але це всього лише пластик розгляд може зайняти час до двох тижнів, залежить від банку. Але цей варіант хороший тільки для тих, хто може почекати позики грошей під відсотки.

Просто і швидко отримати гроші в борг у мікрофінансових організацій?

Ну і третій найпоширеніший і найефективніший спосіб швидко отримати грошову суму це мікрофінансові організації. Вам не будуть потрібні не довідки про доходи, не поручителі, не застава. Для отримання позики без поручителів і застави вам достатньо подати заявку, розгляд якої займе кілька хвилин. Таку послугу пропонує безліч мікрофінансових компаній (нариклад – iCredit та інші). І це не тільки швидко – адей зручно, проте трохі дорогувато.

Питання де взяти грошей у борг не складне, складність полягає лише у виборі з тисяч пропозицій. Будьте уважні та обережні. І тоді у Вас все буде добре!

4 Responses to Гроші в борг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?