Новини світу кредитування та банківських послуг.

Гроші швидко

Гроші нам потрібні завжди. Але частіше в житті бувають такі ситуації, коли нам потрібні не просто гроші, а гроші швидко. Але не поспішайте пороти гарячку. Пам’ятайте класика: «швидко тільки кішки народяться». Це означає, що добра справа швидко не робиться (не кажучи вже про недоброму). Хоча б якийсь час доведеться витратити.

Спробуйте вгамувати паніку і послухайте кілька порад, які будуть Вам абсолютно не зайвими.

– По-перше, коли клієнту потрібні гроші швидко, він не звертає уваги на другорядні умови кредитного договору. Йому аби дали. Цим вміло користуються банківські структури. Якщо Ви представляєте собою заможного парниша, що має стабільний дохід, будьте впевнені – Вас обов’язково розведуть.

– По-друге, Ви не тільки не отримаєте гроші швидко на вигідних умовах, але й, швидше за все, з величиною суми будуть деякі проблеми. Чим менше термін розгляду Вашої заявки, тим менше інформації про Вас банк зможе зібрати і перевірити. Відповідно ризикувати він буде меншою сумою. Відразу багато грошей жоден банк Вам не отсиплет.97

– По-третє, похапцем Ви можете не донести небудь документ, або принести не зовсім правильно оформлений і тим самим напаскудити собі кредитну історію. Небудь у Вашій заявці викличе підозру, і Вам відмовлять на всяк випадок за формальними обставинами. Але інформація про відмову залишиться в бюро кредитних історій .

Якщо Вас не лякають перераховані вище фактори, і Вам реально потрібні швидкі гроші, скористайтеся одним з наступних варіантів.

Мікрокредити у фінансових компаніях. Грошей дають мало, гроші дають швидко, відсотки офігенно. Бюджет не поправити, але тимчасово кишеню наповниш.

Експрес-кредитування в банках. Грошей дають більше, відсоток менше ніж на мінікредіт, але до перевірки за телефонами, реквізитами робочої фірми, заповнення анкети потрібно підходити більш відповідально. Відверта лажа не проходить.

Ломбард. Відсоток менше, оскільки забезпечений заставою, але в цьому-то і вся неприємність. Не віддаси вчасно – втратиш ще більше.

Але кращий спосіб всіх часів і народів – це зайняти гроші швидко і, головне, раптово у сусіда. Термін кредитування обмежений тільки терпінням сусідської дружини. Процентна ставка погашається Тещин самогоном, пеня і штрафи – клятвою в святий дружбу і заслуженому повазі.

Так що, «думайте самі, вирішуйте самі», а ми Вам підкажемо. Залишайтеся з нами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?