Новини світу кредитування та банківських послуг.

«Гроші ростуть» і «На Ваших Умовах»: щотижневий огляд новинок

Представляємо Вашій увазі огляд депозитних новинок минулого тижня: депозит-конструктор, вклад з щомісяця зростаючої ставкою, короткостроковий 15-денний вклад, депозит з подарунковою кредитною карткою та інші.
ВіЕйБі Банк презентував інноваційний депозит "На Ваших Умовах" ("НВУ"), який складається з безлічі опцій, які клієнт вибирає самостійно, орієнтуючись на власні потреби. Моделювати на власний розсуд можна наступні параметри вкладу – валюта, термін, режим поповнення, режим виплати відсотків і багато іншого.
При цьому, від вибору того чи іншого параметра вкладу залежить підсумковий розмір річної відсоткової ставки: до базової ставки додається вартість кожного обраного параметра. Доступні терміни розміщення грошових коштів у гривнях, доларах або євро – 13 або 18 місяців. Максимальна прибутковість депозиту доходить до 25,9% річних у гривнях, 12,15% в доларах і 11,65% в євро. Мінімальна сума вкладу стартує з 500 гривень або 50 доларів / євро.

clip_image001

Вернум Банк на основі "Прогресивного" депозиту відкрив новий вклад "Гроші ростуть" з підвищеними ставками і лояльними умовами дострокового розірвання. Вклад, як раніше, можна оформити на 3, 6, 9 або 12 місяців. Процентні ставки зростають щомісяця і знаходяться в межах 10% -24% річних у гривні, 5% -12% у доларах США і 5,5% -12,5% у євро. Виплата відсотків – щомісячна.
При достроковому розірванні відсотки, що нараховані та сплачені за попередні повні місяці знаходження вкладу на депозитному рахунку – залишаються Вкладнику в повному обсязі. Відсотки за останній неповний місяць – перераховуються за ставкою 9% у гривнях, 1,5% у доларах і 1% у євро. Більш детальну інформацію по депозиту "Гроші ростуть" Ви можете отримати у відповідному розділі.

У банку Київська Русь з 1 серпня 2014 діє "Цікава пропозиція" для заощадження і накопичення Ваших коштів. За своєю суттю вклад є аналогом

clip_image002

банківських індивідуальних сейфів з можливістю отримання додаткового прибутку кожні 15 днів. Депозит передбачає базовий термін розміщення і додаткові пролонгації (до 5 разів).
Початкові процентні ставки складають 18% у гривні, 8% в доларах і 7% у євро. При кожному продовженні терміну прибутковість збільшується і доходить до 22% річних у гривні, 12% у доларах і 11% в євро. Виплата відсотків відбувається кожні 15 днів на поточний рахунок або платіжну карту.
Другою новинкою Київської Русі є акційний депозит "Незалежність-2014" із щомісячною виплатою відсотків. Вклад можна оформити на 1 місяць під 20% річних у гривнях, 9% в доларах і 8% в євро. Відкриття депозиту на 3 місяці забезпечить вкладнику більш високу прибутковість у вигляді відсотків з річною ставкою у 22% у гривні, 10% у доларах і 9% в євро. Діюча програма лояльності дозволить отримати додатково від 0,5% до 1% до базової ставки. Акційний вклад діє з 1 по 31 серпня 2014 року.
У разі дострокового розірвання депозитів "Цікава пропозиція" і "Незалежність-2014" – перерахунок відсотків здійснюється за ставкою 0,1% річних за неповний період дії процентних ставок.
Банк Траст з 28 липня по 31 серпня 2014 пропонує новий акційний депозитний вклад "Подарунковий" із щомісячною виплатою відсотків. При мінімальній сумі вкладу від 20 тис. грн. до 100 тис. грн. банк пропонує щедру процентну ставку – 24,5% річних у національній валюті.
На 1% більше буде дохідність вкладу при сумі понад 100 тис. грн. Термін вкладу – 180 і 360 днів. Разом з оформленням акційного депозиту вкладнику буде запропонована кредитна карта з розміром кредитного ліміту від 5 000 до 10 000 гривень і грейс-періодом 30 днів. Процентна ставка на подальше користування кредитним лімітом складає 36% річних.

clip_image003

Крім випуску нового вкладу Траст Банк змінив ставки процентні ставки за депозитами в національній валюті. З 1 серпня по вкладах "Щомісячний", "Капітал Новий", "Капітал Новий Плюс", "Лідер" прибутковість на коротких періодах в 3 і 6 місяців знижена на 0,5 / 0,25 п.п. відповідно. На 12-и і 18-и місячних строках, навпаки, ставки підвищені на 0,5 / 1,5 п.п. Вклад "Аванс" втратив цілих 2 п.п. і поточний рівень ставок становить 21,5% річних у гривні на 3-х місячний термін і 22,5% – на 6-місячному.
Платинум Банк з 30 липня знизив ставки за депозитами на короткому терміні розміщення. Вклади "Вільні кошти", "Готівкові щомісяця", "Бажане збільшення" втратили в 3-х місячному періоді 0,5 п.п. в національній валюті, а за депозитом "Готівкові щомісяця" додатково знижена прибутковість в доларах на 0,5 п.п. на цьому ж терміні.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?