Новини світу кредитування та банківських послуг.

Гроші під заставу автомобіля

Сьогодні стає все більш поширеним кредитування, при якому можна отримати гроші під заставу автомобіля. Цей вид кредитування дозволяє отримати до 90% від ринкової вартості власної машини всього за 1-2 дні. До того ж, позичальник продовжує користуватися своїм автомобілем, поки він знаходиться в заставі у кредитній організації.

Гроші під заставу автомобіля: умови для отримання

  • автомобіль повинен бути зареєстрованим на ім’я позичальника і не може бути старше 20 років;
  • заздалегідь повинен бути пройдений технічний огляд і повинна матися страховка ОСАГО (і КАСЬКО);
  • на закладається машині не повинен бути неоплачений лізинг (іноді є виняток – якщо залишок по лізингу зовсім малий, то можна отримати позику під заставу авто і частина цих грошей спрямувати на покриття існуючого боргу).

Переваги

  • Гроші під заставу автомобіля видаються без оцінки доходів позичальника;
  • Можна отримати фінансування навіть з поганою кредитною історією;
  • Не треба показувати кредитору ніякі документи (виняток – якщо клієнт бажає підписати договір у філії, а не через інтернет);
  • Зазвичай такі позики видаються на термін до 5 років.

article490Як закласти машину в інтернеті

Зараз це можна зробити легко в інтернеті, таким чином, заощадивши свій час – адже не треба нікуди йти чи їхати.

Процедура отримання грошей під заставу авто дуже проста і складається з чотирьох кроків:

Клієнт подає заявку в інтернеті, заповнивши анкету із зазначенням свого прізвища, імені, паспортних даних та даних про автомобіль – номери техпаспорта, реєстраційного номера і т.д. Кредитор приймає рішення за 30 хвилин і висилає клієнтові електронний договір або ж зв’язується з ним по телефону і запрошує до філії для підписання договору на місці.

Після укладення договору клієнт отримує до 90% від ринкової вартості його автомобіля.

Відсотки і мита

Як правило, за оформлення документів може стягуватися незначна плата. Якщо заявка оформляється електронно, то цю плату треба буде перевести на рахунок компанії-позикодавця. Це є одночасно підтвердженням того, що зазначений рахунок належить клієнтові. Разом з цим треба рахуватися з тим, що кредит під заставу автомобіля пов’язаний з невеликими витратами. А саме – доведеться сплатити деякі мита.

Відсоткова ставка за позикою визначається індивідуально і іноді клієнт сам може її розрахувати, зайшовши на домашню сторінку кредитора. Ставка залежить від суми позики, терміну її видачі та щомісячних платежів. При збільшенні терміну позики зменшується щомісячні платежі, але збільшується загальна сума, яку треба буде повернути протягом усього періоду.

Повернення автокредиту

Повернути гроші треба в певні терміни, зазначені в договорі. Це можна зробити і достроково без штрафних санкцій. А виплачуючи борг достроково, клієнт зможе заощадити великі гроші, тому що відсотки треба буде платити тільки за фактичний період використання автопозик. Якщо у позичальника виникають які-небудь проблеми з виплатою боргу, то термін можна продовжити, однак це платна послуга та її вартість розраховується індивідуально і узгоджується з клієнтом. Часто щоб позичальник не забував платити вчасно за рахунком, йому висилається нагадування на електронну пошту, телефон або на адресу його проживання. Який з цих трьох варіантів позичальникові зручніше, він вибирає сам.

Позичальнику може бути вигідніше брати позику на більш тривалий період часу, тому що тоді щомісячні платежі будуть менше. Але це вигідно лише в тому випадку, якщо він знає, що скоро отримає значну суму грошей, що дозволить йому повернути борг достроково.

Якщо ж важливо заощадити гроші в довгостроковій перспективі, то найкраще брати їх на невеликий термін. Щомісячні платежі будуть вищі, але загальна сума виплат виявиться нижче, таким чином, переплата буде меншою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?