Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?

Користуючись пластиковими дебетовими картами, клієнти мають можливість отримувати додаткові відсотки на залишок грошей на рахунку. Щоб отримати доступ до такої послуги, банкіри пропонують не знімати з рахунків гроші протягом певного терміну.
Понад залишок грошей на рахунку банки в середньому пропонують 7% -13% річних.
Укргазбанк пропонує своїм клієнтам карту «Про запас». Якщо клієнт протягом 93 днів не буде знімати з карти свої кошти, він може розраховувати на 7% річних щомісяця. Якщо ж у наступному місяці сума заощаджень, в порівнянні з попереднім, виросте, клієнт отримає підвищену ставку – 17% річних.
У ВіЕйБі Банку процентна ставка за коштами, які зберігаються на рахунку протягом місяця, складає 8% річних. В наступному місяці, якщо залишок коштів не менше суми попереднього періоду, клієнт отримує додатково 13-14% річних, залежно від суми вкладу.

imageУ пропозиції кредитної картки «Універсальна» від ПриватБанку процентна ставка становить 10% незалежно від терміну розміщення коштів на карті.
Дельта Банк має пропозицію «Ощадна карта № 1». Не знімаючи кошти протягом місяця, клієнт отримує додатково 13% річних від суми, яка розміщується на карті. Ті ж 13% річних можна отримати по карті банку Фінансова Ініціатива. Проте зі збільшенням терміну розміщення коштів на картці, якщо мова йде про суму від 2,5 тис. грн., ставки підвищуються і можуть складати 15% (від 30 днів), 16 % (від 60 днів) і 18% (від 90 днів) річних.

ТОП-5 дебетових карт з нарахуванням відсотків на залишок на рахунку

Банк

Карта

Процентна ставка, річних / міс.

Умови нарахування

Умови нарахування підвищеної ставки

Укргазбанк

«Про запас»

7%

Не знімати протягом 93 днів.

17%

ВіЕйБі

«Наша найкраща карта»

8%

Не знімати протягом місяця

До 20 000 – 13%
20 000-200 000 – 14%

ПриватБанк

«Універсальна»

10%

Не знімати протягом місяця.

Дельта

«Ощадний картка № 1»

13%

Не знімати протягом місяця

Фінансова ініціатива

«Карт-бланш Ощадний»

13%

Не знімати протягом місяця

Від 2 500 грн.:
30-60 днів – 15%
60-90 днів – 16%
90 днів і більше – 18%

На схемі, наведеній нижче – демонстрація системи отримання стандартної і підвищеної процентних ставок за умови, що у вас на картці протягом трьох місяців лежить 100 гривень. Таким чином, якщо в наступному місяці у вас є ті ж 100 грн., В сукупності ви отримуєте підвищену і стандартну процентну ставки.

Як бачимо, для того, щоб заробляти на збереженні коштів, не обов’язково оформляти депозит. Досить не знімати гроші з дебетових карт, і примножувати доходи.

Джерело: www.banki.ua

Будемо вдячні за оцінку
Дуже поганоПоганоПосередньоДобреВідмінно (Поставте оцінку першим)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.