Новини світу кредитування та банківських послуг.

Гроші не знімаємо – відсотки збираємо

Користуючись пластиковими дебетовими картами, клієнти мають можливість отримувати додаткові відсотки на залишок грошей на рахунку. Щоб отримати доступ до такої послуги, банкіри пропонують не знімати з рахунків гроші протягом певного терміну.
Понад залишок грошей на рахунку банки в середньому пропонують 7% -13% річних.
Укргазбанк пропонує своїм клієнтам карту «Про запас». Якщо клієнт протягом 93 днів не буде знімати з карти свої кошти, він може розраховувати на 7% річних щомісяця. Якщо ж у наступному місяці сума заощаджень, в порівнянні з попереднім, виросте, клієнт отримає підвищену ставку – 17% річних.
У ВіЕйБі Банку процентна ставка за коштами, які зберігаються на рахунку протягом місяця, складає 8% річних. В наступному місяці, якщо залишок коштів не менше суми попереднього періоду, клієнт отримує додатково 13-14% річних, залежно від суми вкладу.

imageУ пропозиції кредитної картки «Універсальна» від ПриватБанку процентна ставка становить 10% незалежно від терміну розміщення коштів на карті.
Дельта Банк має пропозицію «Ощадна карта № 1». Не знімаючи кошти протягом місяця, клієнт отримує додатково 13% річних від суми, яка розміщується на карті. Ті ж 13% річних можна отримати по карті банку Фінансова Ініціатива. Проте зі збільшенням терміну розміщення коштів на картці, якщо мова йде про суму від 2,5 тис. грн., ставки підвищуються і можуть складати 15% (від 30 днів), 16 % (від 60 днів) і 18% (від 90 днів) річних.

ТОП-5 дебетових карт з нарахуванням відсотків на залишок на рахунку

Банк

Карта

Процентна ставка, річних / міс.

Умови нарахування

Умови нарахування підвищеної ставки

Укргазбанк

«Про запас»

7%

Не знімати протягом 93 днів.

17%

ВіЕйБі

«Наша найкраща карта»

8%

Не знімати протягом місяця

До 20 000 – 13%
20 000-200 000 – 14%

ПриватБанк

«Універсальна»

10%

Не знімати протягом місяця.

Дельта

«Ощадний картка № 1»

13%

Не знімати протягом місяця

Фінансова ініціатива

«Карт-бланш Ощадний»

13%

Не знімати протягом місяця

Від 2 500 грн.:
30-60 днів – 15%
60-90 днів – 16%
90 днів і більше – 18%

На схемі, наведеній нижче – демонстрація системи отримання стандартної і підвищеної процентних ставок за умови, що у вас на картці протягом трьох місяців лежить 100 гривень. Таким чином, якщо в наступному місяці у вас є ті ж 100 грн., В сукупності ви отримуєте підвищену і стандартну процентну ставки.

Як бачимо, для того, щоб заробляти на збереженні коштів, не обов’язково оформляти депозит. Досить не знімати гроші з дебетових карт, і примножувати доходи.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?