Новини світу кредитування та банківських послуг.

Гроші на мрію: де знайти кошти на видавництво власної книги

Навряд чи знайдеться людина, яка ніколи, навіть жартома, не говорив: «Та мені про це книги писати можна!». У кожного в якийсь момент виникає бажання поділитися власним досвідом, думками та ідеями з іншими людьми. Власна книга – ідеальний варіант. Сьогодні дізнаємось, скільки коштує видати книгу в Україні, і де знайти кошти.
Видавництво книги – досить трудомісткий процес. Все починається з дополіграфіческой підготовки. Звичайно, вже минули часи рукописів, і більшість письменників творять не чернилом на аркуші паперу, а клавішами в ворде.
Але все ж, якщо ви романтик, і ваші творіння зберігаються в блокнотах і зошитах, за набір тексту кожної сторінки Вам доведеться викласти 4-5 гривень. Оскільки сьогодні ми розглядаємо можливість видання роману на 300 сторінок, можемо підрахувати, у скільки обійдеться вся книга: 300 × 5 = 1500 грн. Звичайно, цю ж роботу можна виконати і самостійно.

dream_500x337.jpg.aspx

Якщо текст вже є в електронному варіанті, наступним етапом буде редагування і коректування тексту. Редагування обійдеться десь в 1500 грн. Але це – за бажанням. Підправити стилістику свого творіння ви можете і самостійно.
Але якию б грамотною і освіченою людиною ви не були, коректура тексту проводиться в обов’язковому порядку. Як крути, і скільки раз не перечитуй, не факт, що десь не упущена якась літера. Хоч дрібниця, але враження читача може гарненько зіпсувати.
Послуги коректора видавництва для такого текстового обсягу коштують у середньому видавництві близько 700 грн. Версткою книги ви можете також зайнятися самостійно. Але якщо у Вас немає часу або сил на створення різних таблиць, графіків та ілюстрування тексту, краще скористатися послугами видавництва. Верстка може коштувати близько 1 тис. грн. Її ціна залежить від величини видавництва і складності заданої роботи.

Видання книги (300 сторінок, тираж – 1 тис. прим.)

Редагування тексту
1500 грн.

Коригування тексту
700 грн.

Верстка книги
1 тис. грн.

Друк (1 тис. примірників)
22 тис. грн.

Інші роботи видавництва
3 тис. грн.

Разом:
28,2 тис. грн.

Саме друк книги буде коштувати близько 15 тис. грн. (Якщо 500 екземплярів) і близько 22 тис. грн., Якщо мова йде про 1000 примірників.
Крім цього Вашій книзі повинні бути присвоєні коди ISBN, ББК, а також – штрих-код. Перший код – міжнародний. Він вказує на країну походження книги і видавництва. Інший код потрібен для того, щоб в бібліотеці можна було легко відшукати книгу за поєднанням імені автора і тематики роботи.
До того ж, згідно із законодавством, видавництво, зобов’язана переслати один примірник до Книжкової палати України. У сукупності це займе у Вас ще десь 3-4 тис. грн. Разом для здійснення мрії потрібно десь 30 тис. грн.
Процес видання книги займе близько півроку. Дистрибуцію книг може взяти на себе видавництво, або ж автор може зайнятися цим самостійно. «Ми пропонуємо надруковані у видавництві« Зелений пес »книги магазинам, з якими співпрацюємо. Чи потраплять вони на прилавки – вирішує вже кожен магазин самостійно. Крім того, автор може і сам спробувати реалізувати свою книгу, – розповідає піар-менеджер видавництва «Зелений пес» Ганна Богородіченко.
За розміщення книги автор нічого не доплачує. Головне – зацікавити книгарня власною книгою. Заробіток залежить від ціни, яка встановлюється автором. Так, наприклад, якщо собівартість книги складає 10 гривень, і клієнт пропонує її книжковому магазину за ті ж 10 гривень, то кінцева ціна для покупця складе орієнтовно 20 гривень, автор нічого на ній не заробить, тільки поверне вкладену в книгу суму. Якщо ж він встановить ціну не 10, а 11 гривень, то в кінцевій точці продажу книга коштуватиме трохи дорожче, але автор вже буде мати по 1 гривні з кожної книги понад собівартості ».

kniga_500x343.jpg.aspx

Що ж, заробити статок на першій надрукованій книзі навряд чи вийде. Але ж головне – не гроші, а можливість самореалізації, здійснення своєї мрії. Скільки коштують гроші на мрію в найбільших банках країни.
Оформити позику на 30 тисяч гривень на 1 рік у Ощадбанку можна лише в тому випадку, якщо ви або ваш поручитель користуєтеся послугами цієї фінустанови. Процентна ставка за кредитом становить 25% річних, одноразова комісія – 1%.
У Промінвестбанку кредит розміром в 30 тис. грн. можна отримати в тому випадку, якщо ваша заробітна плата перевищує 4 тис. грн., а вік – від 21 до 57 років. Процентна ставка становить 47% річних. Додаткові комісії відсутні.
Укрсоцбанк пропонує продукт «Експрес кредит». Оформити позику можна з наявністю довідки про доходи (річна процентна ставка – 18%, щомісячна комісія – 1,6%, разова комісія – 7,5%) або без неї (річна процентна ставка – 20%, щомісячна комісія – 2%, разова комісія – 7,5%).
У ВТБ Банку є пропозиція «Перший крок». Кредит готівкою видається під 10% річних з щомісячною комісією 1,69%. Страхування кредиту – за бажанням.
Дельта Банк пропонує «Готівочку 2013» з річною ставкою 0% і щомісячними відрахуваннями у розмірі 3%. Якщо плануєте розраховуватися за роботу видавництва готівкою, варто також врахувати 3% комісію за зняття коштів з рахунку. У банк потрібно надати виписку з / п, довідку про доходи або закордонний паспорт з наявністю віз.

Отримати кредит від ПУМБ можуть люди у віці від 25 до 60 років, із загальним стажем роботи менше 12 місяців, і зі стажем роботи на останньому місці не менше 6 місяців. Річна ставка становить 19%, щомісячна комісія – 1,59%. Страховий тариф – 0,4% зараховується в тіло кредиту і рівномірно виплачується протягом терміну кредитування.
У Альфа-Банку для отримання вказаної суми потрібен паспорт, ідентифікаційний код і довідка про доходи. Процентна ставка становить 14,99% річних, щомісячна комісія – 2,5%, страховий платіж у розмірі 0,19% рівномірно розподіляється на весь період виплат.
Взяти кредит на таку суму в УкрСиббанку можливо лише в тому випадку, якщо ви є клієнтом цієї фінустанови. Річна ставка становить 0,01%, щомісячна комісія – 2,99%, страховий тариф – 0,25%.
На відміну, наприклад, від Промінвестбанку, де кредит можна оформити, маючи зарплату від 4 тис. грн., В Ощадбанку Росії такий варіант не пройде. Із зарплатою в 4 тис. грн. позику на один рік вам не оформлять (хіба що на більш довгий період). Але якщо ваш заробіток побільше, розраховуйте на 12-місячний кредит під 33% річних з разовою комісією 4,3% і щомісячним страховим платежем у розмірі 0,5% від залишку суми заборгованості.

Кредит на видання книги в банках першої групи НБУ *

Банк
Процентна ставка
Додаткові комісії
Ефективна ставка
Переплата

Ощадбанк
25%
1% – одноразова комісія
26,78%
4516 грн.

Промінвестбанк
47%
відсутні
47%
8 174 грн.

Укрсоцбанк
18%
щомісячна комісія – 1,6%, разова комісія – 7,5%
65,08%
10,865 грн.

ВТБ Банк
10%
щомісячна комісія – 1,69%
46,88%
7 734 грн.

Дельта Банк
0%
Щомісячна комісія – 3%
36%
10800 грн.

ПУМБ
19%
щомісячна комісія – 1,59%, страховий платіж – 0,4%.
61,85%
10340 грн.

Альфа-Банк
14,99%
щомісячна комісія – 2,5%, страховий платіж – 0,19%
69,49%
11 548 грн.

УкрСиббанк
0,01%
щомісячна комісія – 2,99%, страховий платіж – 0,25%
66,71%
10841 грн.

Сбербанк Росії
33%
страховий платіж – 0,5% від залишку, разова комісія – 4,3%
46,56%
7942 грн.

* 30 тисяч гривень на 1 рік

Підсумкова переплата по кредиту буде коливатися в межах 4,5 -11,5 тис. грн.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?