Новини світу кредитування та банківських послуг.

Гроші до зарплати

Я не знаю таких людей, яким хоч раз у житті не доводилося перехоплювати гроші до зарплати. Хтось просто невміло витрачає гроші, а у когось з’явилися раптові витрати. Але, так чи інакше, може стати питання як дотягнути до зарплати.

Вирішують це питання все по-різному. Найпростіше зайняти грошей до зарплати у колег. Ну, а якщо всі вони теж «на мілині», або просто відмовляють під різними приводами. Давайте подивимось, де ми ще можемо на час перехопити грошей.

Перше, що ми бачимо зараз на кожному кроці, це різні мікрофінансові компанії, що надають мікрокредит . Гроші до зарплати – це їх гасло.

Якщо Ви реально працюєте і можете надати в таку контору телефон своєї фірми для перевірки Ваших даних, то Вам легко займуть 10-30 тисяч рублів (а то і всі п’ятдесят). Робиться це швидко (це добре) і дорого (це погано). Але чомусь потрібно жертвувати. Якщо готові через місяць віддати в півтора рази більше, ніж брали, то цей спосіб для Вас.

Наступний варіант зайняти грошей до зарплати може бути застосовний співробітниками у яких в гаманці лежить пластикова карта на яку їм перераховується получка. Ви можете звернутися в банк, що видав картку з проханням встановити Вам деякий кредитний ліміт , овердрафт . Це сума, яку Ви можете зняти з карти понад нараховану Вам зарплати, але згодом повернути банку з відсотками.

94У цьому випадку відсоток за такою позикою значно нижче, ніж при мікрокредит. Та й банк Вам, швидше за все, не відмовить, бо бачить, що гроші по Вашому рахунку проходять, зарплату Ви отримуєте і в разі чого, зможете повернути борг .

Якщо зазначені способи отримати гроші до зарплати Вам не підійшли, можна звернутися до експрес-кредитуванню. Багато банків зараз видають так звані кредити на довірі.

Це коли Ви приходите в банк з одним або двома документами, заповнюєте анкету, і Вам протягом 15-30 хвилин банк (при позитивному рішенні) видає необхідну суму. Як правило, до 100 тисяч рублів досить легко. Відсотки по кредиту , швидше за все, будуть трохи вище, ніж при овердрафті, але й суму тут можна запросити побільше.

Як варіант, можна згадати ще старий забутий ломбард, але зв’язуватися із заставою і передачею в чужі руки дорогих серцю речей я б не став. Так само як і позичати у друзів і близьких. Раптом не вийде повернути вчасно або грошей з зарплати не вистачити. Ось і з’явиться вже напруженість у відносинах. А з іншого боку кому як не рідним допомогти в складній ситуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?