Новини світу кредитування та банківських послуг.

Графік роботи банків на новорічні свята

Незважаючи на те, що в період з 1 по 7 січня в Україні будуть державні вихідні, банківські відділення іноді будуть відкриті. Про те, в які дні будуть працювати банки, і за якими послугами потрібно встигнути звернутися в останні дні 2013-го року, читайте далі.

За даними Національного банку України більшість банків 27, 30, 31 грудня, а так само 2, 3, 8 січня будуть відкриті з зміненим графіком роботи. А з 9-го січня перейдуть на традиційний графік роботи.
Вихідними в банках будуть 1, 6, 7 січня. У ці дні не працюватиме також система електронних платежів Нацбанку, його пошта, депозитарій і система підтвердження угод на міжбанку.

Графік роботи банків за даними НБУ

grafik_rabotu_500x173.jpg.aspx
Також у повідомленні йдеться про те, що банки планують забезпечити безперервну роботу частини обмінних пунктів і всіх банкоматів.
У той же час, у деяких банках у період новорічних свят плануються додаткові робочі дні та чергові відділення.
Наприклад, в прес-службі ПриватБанку нам повідомили про те, що відділення самообслуговування та чергові відділення працюватимуть без вихідних. А в передноворічний період установи навпаки працюють довше: з 8.30 до 18.00.
Також у ПриватБанку відзначають, що в передноворічний період збільшується завантаження банкоматної мережі та еквайринг.

«Обсяги оплати картками товарів і послуг, а також зняття готівки перевищують середньомісячні в 1,5 рази. Найпопулярніші послуги – грошові перекази, погашення кредитів, відкриття депозитів – клієнти хочуть встигнути взяти участь у різдвяних і новорічних депозитних акціях банків, які стали вже традиційними », – повідомляє прес-секретар ПриватБанку Олег Серга.

Водночас, поспішати і стояти в чергах в банку не рекомендують, а радять користуватися для здійснення платежів послугою Приват24 або терміналами самообслуговування, які, як обіцяють, будуть працювати в безперервному режимі.
«Електронний банк Приват24 або термінал самообслуговування ви напевно знайдете в будь-якому найближчому торговому центрі. Платежі юридичних осіб банк проводить цілодобово без вихідних, тобто можна не побоюватися за несвоєчасне перерахування обов’язкових платежів, платежів за кредитами і так далі », – запевняє Олег Серга.
Відділення ВТБ Банку , які зазвичай працюють у суботу, будуть працювати і 28 грудня. Їх адреси можна дізнатися на сайті банку.
"Відділення ВТБ Банку працюють у звичайному режимі 27,28,30,31 грудня 2013, 2,3,8,9,10, 11 (до 17:00) січня 2014 року – обслуговування клієнтів здійснюється в повному обсязі. Перед візитом в відділення радимо ознайомитися з графіком роботи банку, а також вибрати найбільш комфортне для відвідування відділення, звернувшись за телефоном гарячої лінії. Інформація також доступна на сайті банку в мережі Інтернет vtb.ua ", – повідомляє прес-служба ВТБ Банку.
А в УкрСиббанку нам повідомили, що 31-го грудня відділення закриють на годину раніше. Тому клієнтам необхідно буде уточнити можливий час візиту в банк. Чергові відділення УкрСиббанку працюватимуть у суботу, 4-го січня.
Прес-секретар УкрСиббанку Олександр Шевченко нам розповів про те, що в передсвяткові дні у відділеннях великих черг не спостерігають. В основному клієнти приходять, щоб оплатити обов’язкові платіж, податки, внески в фонди, кредити, а також – щоб здійснити грошові перекази. Ми також запитали про те, коли клієнтам краще прийти, щоб забрати свої відсотки за депозитами, термін дії яких закінчується 31-го грудня, або ж сплатити кредити.
«Якщо останній день терміну вкладу потрапляє на вихідний, за депозитним договором, грошові кошти можна отримати в перший робочий день після вихідних. Найбільш вдалий час – 3 і 8 січня. У той же час, якщо день оплати по кредиту потрапляє на вихідний, оплачувати краще раніше строку або скористатися послугами АТС з можливість прийому готівки 24/7 », – радить Олександр Шевченко.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?