Новини світу кредитування та банківських послуг.

Хочеш більшого доходу? Дізнайся, як отримати бонуси!

Кожен вкладник розраховує вигідно вкласти свої заощадження з метою отримання від них максимального доходу. Якщо Ваш вибір припав на певний Банк – поцікавтесь, чи практикує він Програми лояльності і чи є у Вас право ними скористатись. Ваша обізнаність в даному питанні допоможе отримати додаткові бонуси при розміщенні депозитів, що зрештою збільшить Ваші заощадження.
У КБ Глобус діє програма лояльності "Бонус", орієнтована на фізичних осіб – постійних клієнтів Банку. У рамках програми Банк нараховує додатково +2% річних у гривнях, доларах або євро при оформленні строкового депозиту "Класичний".
Дія додаткового відсотка поширюється на термін депозиту від 31 до 90 дн. Нескладно розрахувати, що "відсотки лояльності" принесуть вкладнику на зазначеному терміні 25% річних у національній валюті та 12% – в іноземній. Скористатися привілеями програми "Бонус" можуть особи, які вже мають діючий депозитний вклад, платіжну картку Банку або є співробітниками юридичної особи, яка обслуговується в КБ Глобус.

clip_image001

АктаБанк в рамках своєї програми лояльності нараховує додатково від +0,1% до +0,5% річних у гривнях, від +0,1% до +0,2% у доларах і євро в разі оформлення вкладів строком від 3 місяців (крім "Акта / Онлайн") в сумі від 10 000 тис. і вище (незалежно від валюти вкладу). Гарантовані +0,5% річних у національній валюті по вкладу "Акта / Пенсійний" отримають пенсіонери за умови пред’явлення пенсійного посвідчення.
Банк Кіпру йде назустріч своїм онлайн-клієнтам і дарує до будь-якого депозиту, оформленим через сайт банку +1,5% річних у гривнях і 1% річних у доларах США. Крім того, на такий же відсоток лояльності можуть розраховувати і існуючі клієнти, які вирішать переоформити будь строковий депозит на протязі 31 дня з дня закінчення попереднього депозитного договору.

clip_image002

Банк Стандарт приваблює клієнтів умовами програми лояльності "Перший ювілей", відповідно до якої можна отримати додаткові відсотки до базових ставок по депозитах "Стандартний", "Універсальний", "Не втрачай відсотків", "Заможне", "Елітний" і "Соціальний". Розмір бонусу становить від +0,01% до +2% річних і визначається на спеціальній скретч-карті, яку клієнт самостійно вибирає у відділенні банку.
Креді Агріколь Банк висловлює свою лояльність до постійних клієнтів шляхом надання їм певного статусу: бронзового, сріблення або золотого. Бути учасником даної Програми Лояльності вигідно, так як будь-який з статусів дозволяє отримати готівковий кредит або будь-який інший за зниженою процентною ставкою (-1% від базової), розмістити депозит з підвищеною ставкою (від +0,25% до +0,75% річних у гривні), безкоштовно оформити платіжну карту та інші бонуси.

Щоб стати учасником програми лояльності необхідно відповідати певним критеріям, наприклад: відкрити строковий депозит терміном не менше 6 місяців на суму понад 30 000 гривень (10 000 доларів / євро), мати дебетову (зарплатну) карту з щомісячними нарахуваннями від 3000 і вище та інше.

clip_image004

На бонусні відсотки лояльності можуть розраховувати і клієнти Юнекс Банку . Додатково +0,5% річних у гривні (+0,25% річних в доларах / євро) до базової ставки отримують клієнти, які отримують заробітну плату на рахунок, відкритий в Юнекс Банк; пенсіонери, які мають пенсійне посвідчення; вкладники банку, а також клієнти, з дня закриття депозиту яких пройшло не більше 30 днів; клієнти, які відкрили депозит сумою від 100 000 до 249 999 гривень (10 000 до 29 999 доларів / євро).
Ще більша лояльність очікує вкладників, які в період з 01.02.2014 по 24.03.2014 достроково розірвали договори банківських вкладів. Цій категорії клієнтів банк додатково подарує +3% річних у національній валюті та +1,5% – в іноземній.

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) відповідно до своєї Програми лояльності робить надбавки до всіх депозитних вкладів, крім депозитів "Щодня", "Скарбничка" і "Депозитний конструктор" у розмірі +0,5% річних у гривні, +0,3% річних у доларах США і євро.
Бонусний відсоток до базової ставки можна отримати при пролонгації діючого вкладу; при перерозміщенні на протязі 30 днів після завершення терміну дії попереднього вкладу; при розміщенні нового депозиту і наявності діючого вкладу в ПУМБ; при розміщенні депозиту через інтернет-банкінг "ПУМБ онлайн".

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?