Новини світу кредитування та банківських послуг.

Функціональні сервіси від банків та розширення мережі

Пропонуємо нашим читачам ознайомитись з новими корисними банківськими сервісами – прийомом платежів готівкою через банкомати, сервісом фінансового планування через систему інтернет-банкінгу та іншими. Крім того, в статті ви дізнаєтеся про відкриття нових відділень і бонуси, які очікують перших клієнтів.

Нові сервіси від банків

Користувачів однієї з найбільш затребуваних банківських послуг зі зберігання цінностей в індивідуальних банківських скриньках, порадує новина від Радабанку . З середини квітня в банку доступний пошук необхідного осередка прямо на сайті, в рубриці "Індивідуальні сейфи" . Для перегляду актуальної інформації по наявності потрібних осередків слід завантажити з сайту файл у форматі xls. Інформація на сайті оновлюється щодня.

clip_image001

Альфа-Банк інформує про новий сервіс «Фінансовий календар» в інтернет-банкінгу "My Alfa-Bank", за допомогою якого клієнти можуть бачити свої фінансові події і планувати платежі.
Функціональний сервіс "Фінансовий календар" є, по суті, особистим помічником кожного клієнта, оскільки в ньому відображається інформація про обов’язкові платежі за кредитами, кредитними картками, комунальних платежах, датою закінчення депозитних договорів та інших фінансових події.
Крім того, Альфа-Банк надає своїм клієнтам можливість підключити послугу sms-інформування "Альфа-чек" до будь-якої існуючої карті Альфа-Банку. Включити дану опцію можна на головній сторінці в інтернет-банку шляхом прив’язки вашої карти до сервісу "Включити Альфа-чек". Активація даної функції максимально убезпечить користування платіжною карткою, так як жодна операція по ній не буде зроблена без миттєвої смс на мобільний номер телефону клієнта.
Діамантбанк з 15 квітня по 30 червня 2015 пропонує своїм клієнтам скористатися акційною пропозицією безкоштовного підключення до системи Інтернет-банкінгу Diamantpay.
Основні переваги інтернет-банкінгу – це дистанційне керування власними рахунками через мережу інтернет за допомогою комп’ютера або смартфона, без необхідності відвідування відділень банку.
Основні можливості системи інтернет-банкінгу: поповнення рахунку, проведення платежів / переказів по Україні, відкриття нових депозитів і можливість їх поповнення, погашення кредитів, замовлення нових платіжних карт і багато іншого в режимі 24/7.

clip_image002

Ощадбанк повідомляє про введення нового зручного сервісу – прийом платежів готівкою в банкоматах з депозитним модулем. Тепер для здійснення окремих операцій не обов’язково використовувати платіжну карту, достатньо лише вибрати в меню банкомата функцію "Операції готівкою".
За допомогою нового сервісу в банкоматах, оснащених депозитним модулем, можна поповнити картковий рахунок за номером картки, поповнити рахунок операторів мобільного зв’язку, оплатити послуги кабельного телебачення та інтернет-провайдерів та інше.

Банки розширюють мережу

У середині квітня Банк Національний Кредит відкрив два нових відділення на Західній Україні, які розташовані за адресами: Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Олени Пчілки, 17, та Хмельницька обл., М. Кам’янець-Подільський, пр. Грушевського, 34а.
Першим відвідувачам нових відділень Банк Національний Кредит дарує бонуси до діючих депозитних ставок в розмірі 0,5% річних. Крім того, клієнти нових відділень отримують безкоштовне відкриття та обслуговування поточних рахунків протягом перших 3-х місяців. У нових відділеннях клієнти отримають весь перелік банківських послуг: випуск платіжних карт, обмін валют 18 країн світу, здійснення грошових переказів MoneyGram, Western Union, Contact та Лідер та інше.
Ще два нових відділення відкрили свої двері для клієнтів в Банку Михайлівський . Регіональні представництва знаходяться за адресами: м Хмельницький, вул. Проскурівська, 15 та м Рівне, вул. Пересопницька, 58.
Нові відділення мають стандартні режим роботи – з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю, крім вихідних. Спектр послуг, які надають зазначені відділення: оформлення депозитів і кредитів, розрахунково-касові та валютно-обмінні операції, продаж квитків на літаки, залізничні потяги, автобуси, оформлення страховки та інше.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?