Новини світу кредитування та банківських послуг.

FOREX: рухаємося до $ 3000

Останній торговий період виявився дуже вдалим для ПАММ-рахунків, в які ми інвестували наші кошти. Водночас заробіток на ПАММ-індексах – мінімальний. Повільно, але впевнено рухаємося до $ 3 000.
Перший тиждень липня виявився не дуже прибутковим для ПАММ-індексів. На індексі Platinum вдалося заробити всього $ 6,97, на Million – $ 0,16, на Platinum 2 – $ 8,63, на Diamond – $ 11,76. А Gold, і зовсім, пішов в мінус, втративши відразу $ 9,66. В результаті, сукупний заробіток за ПАММ-індексам склав $ 11,76.

clip_image001

А ось ситуація з ПАММ-рахунками – кардинально протилежна. Вище за всіх піднявся Ahmedos, принісши $ 18,91 прибутку. Не набагато відстали votfx і Hozyin з результатами $ 17,50 і $ 17,30.

clip_image002

Заробіток investobolin склав $ 9,56, veronika закінчила тиждень з результатом $ 7,74, а sven отримав прибуток у розмірі $ 7,5. Підсумкових дохід від ПАММ-рахунків дорівнює $ 78,51. Як бачимо, на цей раз жоден з керуючі не пішов у мінус. Якщо так триватиме, липень обіцяє нам досить непоганий дохід.

clip_image003

Всього на цьому тижні ми заробили $ 90,27. Якщо додамо цей результат до наших трофеїв, отриманим за останні сім місяців інвестування, отримаємо $ 2 730,94. Такий стан речей дозволяє припускати, що до кінця другого місяця літа ми зможемо переступити через черговий рубіж з трьома нулями.
Що ж, ставки зроблені. Спостерігаємо за подіями. Як показує досвід попередніх семи місяців інвестування, на Форексі можливі тільки два варіанти розвитку подій: пощастить трохи або пощастить сильно. Якщо правильно розподілити кошти, фінансових втрат бути не може.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?