Новини світу кредитування та банківських послуг.

FOREX: небагато, але в плюсі

Всі ПАММ-індекси і ПАММ-рахунки на цьому торговельному тижня показали свої звичайні результати. Все, крім керуючого Jborn, який втратив майже $ 50. Але дана раптовість не відкинула нас за межі прибутковості. Підсумковий результат цього тижня – позитивний, хоч прибуток становить лише $ 60 доларів.
ПАММ-індекси в цьому торговому періоді принесли дохід у розмірі $ 47,58. При цьому $ 9,31 заробив Platinum, $ 11,32 – Gold, $ 10,59 – Million, $ 8,7 – Platinum 2, і $ 7,66 – Diamond.

clip_image001

Серед ПАММ-рахунків найвищими результатами відзначились Ahmedos ($ 17,96), veronika ($ 11,78) і votfx ($ 9,99). Hozyin, який пішов минулого тижня в мінус, повільно відновлює свої позиції, і заробив на цьому тижні вже $ 6,55.

clip_image002

Керуючий sven закінчив тиждень з показником $ 8,26. Investobolin приніс дохід у розмірі $ 5,63. Неприємним сюрпризом виявилася несподівана просадка рахунку Jborn, який протягом тижня втратив відразу $ 47,72. Вперше з осіданням керуючого Jborn ми зіткнулися ще на початку даного проекту. І в певний момент вирішили припинити інвестувати в нього кошти. Вступаючи в новий місяць вирішили спробувати щастя знову. Перший тиждень порадувала, другий – не дуже.

Тим не менше, наші справи йдуть зовсім навіть непогано, адже, не дивлячись на різні просадки, ми продовжуємо залишатися в плюсі. На цьому тижні нам вдалося заробити $ 60,03, якщо додамо їх до результату попереднього торгового періоду, отримаємо $ 204,51, а це – майже стільки ж, скільки і за весь травень. Загальний же результат нашого Форекс-експерименту дорівнює $ 2 444,9, а це – понад 30 тисяч гривень.
Погодьтеся, досить таки не поганий результат, як на пасивний прибуток. Ви також можете спробувати щастя, випробувавши себе на біржі, зареєструвавшись на Форексі .

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?