Новини світу кредитування та банківських послуг.

Форекс-інвестиції або банківський депозит: що вигідніше і безпечніше?

Зараз на доларовому депозиті в Україні можна заробити максимум 12-13% річних, тоді як річний заробіток від інвестування в трейдерів складає в середньому 50% річних. Але чи все так просто?
Інвестуючи свої гроші в певний фінансовий інструмент, що приносить прибуток, їх власник зазвичай намагається мінімізувати ризики і максимізувати при цьому свій прибуток. Серед доларових депозитів, які пропонують вітчизняні банки, є пропозиції з процентними ставками від 7% до 13% річних. При цьому варто врахувати той факт, що з доходу від вкладу державою віднімається 20% депозитного податку, а також – 1,5% військового збору. Разом – 21,5%. Це означає, що, наприклад, з очікуваних 12% річних Ви можете відняти 2,58%, і тоді Ваша чистий прибуток складе 9,42% річних.
З інвестуванням в форекс-трейдерів все інакше. «При інвестуванні в успішного форекс-трейдера дохід інвестора може становити в середньому 50% і вище річних, що неабиякою мірою залежатиме від" агресивності "вибраної трейдером стратегії і пов’язаним з нею ризик-менеджментом. Інвестор зазвичай отримує від 50% від загальної суми прибутку форекс-трейдера », – розповідає аналітик МОФТ.
«На практиці ПАММ-рахунки приносять середню прибуток від 60 до 80% річних, що в рази привабливіше стандартних банківських вкладів. Умови інвестування в ІнстаФорекс дуже прості, інвестору потрібно лише відкрити торговий рахунок, підключити послугу «ПАММ – система» і вибрати підходящого трейдера з моніторингу. Комісія за управління сплачується тільки ПАММ-Трейдером, компанія не стягує коштів з клієнтів за участь у ПАММ-системі ».

clip_image001

Так як прибуток інвестора безпосередньо залежить від трейдерів, яких він вибрав, до їх вибору потрібно підходити ретельно і зважено.
«Заробіток трейдерів на форекс залежить від досвіду і професіоналізму, але якщо говорити про керуючих трейдерів, серед яких лише фахівці високого рівня, то їх прибуток може становити 10-15% на місяць, і далі по наростаючій, верхньої межі практично немає. При передачі рахунки в управління, інвестор частину прибутку витрачає на оплату послуг трейдера. Як правило, керуючі трейдери беруть від 30 до 50 відсотків від загальної суми прибутку, – стверджують аналітики компанії Larson & Holz .
– Також не варто забувати про більш доступному способі інвестування, яким може скористатися практично кожен наш клієнт – це сервіс копіювання сигналів. Від класичного управління його відрізняє низький поріг входу, величезний вибір керуючих і повна автоматизованість. Також за рахунок масовості цієї послуги її вартість знижується в рази, і інвестор може отримати такого ж професійного керуючого за 30-50 $ в місяць ».
Але в яких би керуючих Ви не інвестували, і якою б бездоганною була його торгова історія, форекс – це все ж певний ризик.
«Безсумнівно, чим вище прибутковість, тим вище ризики, і це необхідно враховувати, вибираючи між банківськими депозитами і форексом. Зменшити їх можна вибором досвідченого, зарекомендував себе протягом двох і більше років трейдера, уважно вивчивши його бекграунд. Чим менше стаж і досвід його роботи на ринку, тим вище ризики ».
Якщо Ви вирішили інвестувати свої кошти в ПАММ рахунки, то основним критерієм для вибору керуючого є стабільність, тому, перш за все, зверніть увагу на те, як довго існує ПАММ-рахунок. Зверніть також увагу на капітал керуючого, його поточні кошти і кількість інвесторів. Також найважливішим фактором є максимальний збиток керуючого і завантаження його депозиту (оптимально не більше 25%), це допоможе Вам визначити фактор ризику ваших вкладень. І, безумовно, зверніть увагу на загальний відсоток прибутковості керуючого, а також на його прибутковість на місяць.
Не варто забувати також про той факт, що багато брокерів, з метою збільшити кількість лояльних інвесторів, розробляють різного роду механізми мінімізації інвестиційних ризиків.
Багато інвесторів сьогодні вибирають Форекс, тому що Форекс – це можливості. Можливості заробляти, примножувати свій капітал, а не заморожувати його в банку, який не може запропонувати відсотки вище рівня інфляції. І звичайно, інвестування в Форекс пов’язане з ризиком. Тут потрібно враховувати і людський фактор, і непередбачуваність фінансових ринків і можливість технічних збоїв.

clip_image002

Ризики на Форекс неминучі, але Larson & Holz робить все можливе, щоб максимально знижувати їх або частково компенсувати. Наприклад, на рахунки наших клієнтів, за прикладом банківських вкладів, кожен місяць нараховуються відсотки, до 10% річних. Для трейдерів, які торгують CFD-контрактами на акції тепер введений купонний дохід. Тобто не залежно від торгового прибутку, клієнт отримує дивіденди на куплені акції в тому ж розмірі, що й реальні акціонери. Ці та багато інших сервісів Larson & Holz допомагають інвесторам мінімізувати ризики і завжди залишатися в плюсі.
Основні ризики випливають з можливих помилок, які схильний допускати інвестор-новачок. Є такі можливі помилки при інвестуванні в ПАММ-рахунки, як: відсутність диверсифікації, інвестування в молоді рахунки, інвестування останніх грошей і відсутність грамотного моніторингу.
Експерт стверджує, що щоб уникнути цих помилок, необхідно ретельно підходити до будь-якої інвестиції і аналізувати, куди Ви вкладаєте свої гроші.
Що ж стосується банківських депозитів, які, на перший погляд здаються не такими прибутковими, але зате безпечними, то при роботі з ними також існують певні ризики. Так, наприклад, якщо а банку у Вас є внесок вище суми 200 тис. грн. в еквіваленті, яка гарантована Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, то в разі визнання такого банку неплатоспроможним, Ви можете втратити свої гроші.
Банки можуть пропонувати страхування депозиту, гарантований прибуток (хай і значно нижче ніж бувають на форексі). Повністю уникнути ризиків неможливо, навіть для договорів з банками враховуються форс-мажори.
– Можна мінімізувати ризики грамотно диверсифікуючи їх – інвестувати в безліч рахунків / керуючих. Також варто відзначити важливість вибору рахунку / рахунків за багатьма параметрами. Створення інвестиційного портфеля – окреме і досить ємне питання, якому присвячено не мало статей і книг.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?