Новини світу кредитування та банківських послуг.

Фінансові прогнози для України

Якщо американська валюта зміцниться в нашій країні на рівні 11 грн. / Дол., Вартість євро вже в найближчому майбутньому може скласти 14 – 14,5 грн.
Ні для кого не секрет, що вартість грошей на світових ринках безпосередньо залежить від політики Центробанку Сполучених Штатів Америки. Рівень безробіття (6,3%) і інфляції (1,5%) в США продовжує знижуватися, а саме на ці показники орієнтується Центральний банк країни, визначаючи вартість долара.
Якщо така ситуація буде продовжаться, то в довгостроковій перспективі, а саме в 2015 році, в США може повністю завершитися політика кількісного пом’якшення, що спричинить за собою збільшення вартості грошей і зростання долара.

Dollar USA

«У довгостроковій перспективі, якщо ФРС продовжить скорочувати програму кількісного пом’якшення, і продовжать звучати чутки про те, що ставки будуть підвищені вже в 2014 році, то в 2014-2015 роках долар може продовжити своє зростання як на світових ринках, так і в Україні.
Якщо розглядати деякі глобальні прогнози, то до кінця 2014 року, якщо ситуація на південному сході стабілізується, зможемо побачити вартість американської валюти на рівні 11 грн. / Дол. Природно, можуть спостерігатися різкі цінові коливання зважаючи на нестабільну ситуацію в окремих регіонах, тим не менш, це та відмітка, яка повністю влаштовує на даний момент і Мінфін, і Нацбанк, і, в тому числі, – нашого головного кредитора МВФ ».
Інфляція в зоні євро перебуває зараз на рівні 0,7%, тоді як для ЄЦБ цільовим рівнем є 2%. Це означає, що, якщо подібна тенденція буде мати продовження, то в зоні євро може початись вкрай агресивна політика зниження курсу.
«Зростання курсу євро проти долара, що спостерігається зараз, вкрай деструктивно відображаються на стані європейської економіки. Вона не зростає так швидко, як цього хоче Центробанк. Тому, якщо ця тенденція продовжитися, ми зможемо побачити значне зниження курсу євро через радикальної зміни політики ЄЦБ.

Резюмуючи вищеописане можемо зробити висновок, що в довгостроковій перспективі долар може продовжувати своє зростання, тоді як євро, враховуючи те, що висока вартість європейської валюти не вигідна ЄЦБ, буде знижуватися.
«Протягом наступних 6-9 місяців євро проти долара може знизитись на 5-7%, і скласти 1,27-1,3. На українському ринку, як наслідок, якщо вартість американської валюти буде знаходиться в районі 11 грн. / Дол., ціна на євро може скласти 14-14,5 грн.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?