Новини світу кредитування та банківських послуг.

Фінансова грамотність та динаміка ставок: огляд тижня.

У фінансовому огляді тижня ознайомимо читачів не тільки з коливаннями депозитних ставок, але і розповімо про проекти з фінансової грамотності, за участь в яких можна отримати призи, як школярам, так і їх батькам. Якщо ж Ви є працівником залізничної галузі – дізнайтесь, в якому банку Вас чекає спеціальний бонус до депозитного вкладу.
ПРИМНОЖИТИ І ЗБЕРЕГТИ
Платинум Банк оголосив про запуск з 1 грудня 2014 проекту з фінансової грамотності "Платинум Посиденьки для дорослих". В рамках проекту розроблено 5 тематичних зустрічей, які будуть безкоштовно проводитись співробітниками банку на волонтерських засадах для громадських організацій. Для участі в заходах потрібно зібрати групу людей від 10 до 20 осіб і запросити співробітника банку для проведення освітньої зустрічі, написавши листа за адресою: posidelki@ platinumbank.com.ua .
ТОП-3 організації, які з 1 грудня 2014 з 1 березня 2015 зберуть найбільшу кількість учасників освітніх зустрічей, отримають спеціальні подарунки в подяку за участь: жорсткий диск, МФУ (принтер, сканер, копирующее пристрій). Переможців визначить КСВ комітет Платинум Банку.

clip_image001

На сайті Національного Банку України розміщена інформація про конкурс "Заощаджуй!". Згідно з правилами акції взяти участь у конкурсі можуть учні загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають курс "Фінансова грамотність".
За умовами конкурсу команда учнів створює тематичне відео тривалістю не більше 2 хвилин, покликане мотивувати людей економити гроші. Відеоролик необхідно розмістити на будь-якому інтернет-ресурсі для обміну файлами в термін до 18:00 28 листопада 2014 і відіслати на електронну адресу save@finrep.kiev.ua лист з посиланням на файл.
За результатами конкурсу буде визначено 3 команди переможців. Кожен член команди-переможця отримує такі призи:
за 1 місце – планшет (10 ” – 11 ”),
за 2 місце – планшет (7 ” – 8 ”),
за 3 місце – електронна книга.
Крім пам’ятних призів для переможців конкурсу буде організована екскурсія в Музей грошей НБУ.

Встигни ЗАРОБИТИ БІЛЬШЕ

Траст Банк до 31 листопада 2014 проводить спеціальну депозитну акцію приурочену Дню залізничника. Всім працівникам залізничної галузі Банк пропонує бонус до базової ставки по депозитному вкладу на термін від 3 місяців в розмірі 1% річних для вкладів у гривні та 0,5% – для депозитів в доларах США.

ДИНАМІКА ДЕПОЗИТНИХ СТАВОК

Банк Петрокоммерц-Україна з 18 листопада 2014 ввів нові умови залучення депозитів від фізичних осіб шляхом збільшення депозитних ставок за вкладами у національній валюті на 0,5 п.п. (незалежно від періодів розміщення). Так, по депозиту "Накопичувальний" з щомісячною виплатою відсотків та можливістю поповнення процентні ставки на термінах вкладу 3, 6, 9, 12 місяців становлять відповідно 17%, 17,5%, 18%, 18,5% річних.
Точно такий же рівень ставок пропонує банк і по вкладу для фізичних осіб-пенсіонерів "Пенсійний".
Особливістю депозиту є можливість дострокового розірвання на пільгових умовах в період від 3-місяців з моменту розміщення вкладу – процентна ставка в такому випадку складе 1/2 від прописаної в депозитному договорі.
Вклавши кошти в короткостроковий депозит "Влуч у десятку" можна заробити до 25,5% річних. Базова ставка в перший 10-денний термін складає 16,5% річних. При кожній наступній пролонгації терміну процентна ставка збільшується на 1% річних. Максимальний термін депозиту – 100 днів (9 пролонгацій).

Банк Фінансова Ініціатива знизив ставки по ряду депозитів як в національній, так і іноземній валютах. Так, по депозиту "Лояльний" на 2 п.п. – До 18% річних зменшено ставку в гривні на терміні вкладу 1 місяць.
На 2 п.п. у гривні та 3 п.п. в доларах / євро знизилася прибутковість на базовому 14-денному терміні за акційним депозитом "Стабільний ріст". Актуальний рівень процентних ставок в перший 2-х тижневий термін складає 18% річних у гривні, 6% в доларах і 5% в євро.
Ще один акційний вклад "Цікавий" втратив 1,5 п.п. в гривнях / доларах / євро на терміні 90 днів. Поточний розмір річних процентних ставок на 3-х місячному терміні вкладу дорівнює 21% в гривні, 9% в доларах і 7% в євро.

Платинум Банк встановив єдину ставку в 9,5% річних в євро по депозиту "Готівка щомісяця" на всіх доступних термінах розміщення – 6, 9, 12, 15, 18 місяців. По вкладу "Бажане збільшення" дохідність євро-вкладу збільшена на 4,5-5 п.п. до 6% -6,3% річних (залежно від суми вкладу). Прибутковість депозиту "Вільні кошти" виросла на 1-1,5 п.п. в євро – до 2% -2,3% річних.

Юнекс Банк знизив ставки по депозиту "Стандарт" в національній валюті на коротких термінах розміщення, а саме – до 18% річних (-5,5 п.п.) на терміні 10 днів і 22% річних (-2 п.п.) на терміні 32 календарних дня.

Банк Хрещатик з 19 листопада 2014 підвищив на 2 п.п. ставку по депозиту у гривні – дохідність вкладу "Оберіг" на мінімальному терміні розміщення в 1 місяць зросла до 18%.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?