Новини світу кредитування та банківських послуг.

Євро: результати в кінці року

На початку 2013 року офіційний курс гривні до євро становив 10,53 грн. Максимальне падіння курсу євро спостерігалося в квітні – до 10,23 грн. на початок місяця. Станом на 25 грудня офіційний курс становив 10,93 грн. Що чекає євровалюту в наступному році?
Протягом усього 2013 ми могли спостерігати як висхідні, так і спадні тенденції зміни курсу гривні по відношенню до євро. Євро то падало, то піднімалося. 2013-й рік євро зустріло з офіційним курсом НБУ 10,53 грн. На початок лютого курс євро складав 10,82 грн. Протягом двох наступних місяців зменшувався.

У травні показники зросли і трималися на приблизно однаковому рівні протягом трьох місяців. У серпні курс євро виріс приблизно на 20 копійок, після чого ми все ж спостерігали деякі коливання, evro_2014_550x361.jpg.aspxале в основному тенденція була висхідна. Станом на 25 грудня офіційний курс євро склав 10,93 грн.

Що ж чекати від курсу євро протягом наступного року? Експерти стверджують, що на зміну курсу впливатимуть рішення Європейського Центрального Банку та Федеральної Резервної Системи. Але в цілому, євро може втратити свої позиції по відношенню до американської валюти.
 «Динаміка євро в 2014 році буде здебільшого визначатися монетарною політикою ЄЦБ і ФРС. Подальше згортання програми кількісного пом’якшення, яке почнеться вже в січні 2014 року, як було оголошено на останньому засіданні 17-18 грудня, призведе до зміцнення долара і, evro_NBY_grafik_700x438.jpg.aspx

відповідно, скоректує вартість євро. Так, за перший же день після цього оголошення європейська валюта подешевшала з 1,377 до 1,367, розповідає заступник директора аналітичного департаменту Альпарі Дар’я Желаннова.
ФРС не планує скорочення програми на кожному засіданні та прийматиме відповідні рішення по міри поліпшення економічних показників. Перспектива падіння євро – 1,3. ЄЦБ так само реалізує м’яку монетарну політику, однак подальші кроки будуть зроблені не раніше середини 2014 ».

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?