Новини світу кредитування та банківських послуг.

Електронні гроші

Торкаючись теми одержання кредитів і їх погашень не можна не згадати про такому платіжному інструменті, як електронні гроші .

Саме це поняття викликає у пересічного жителя Росії багато незрозумілостей і хибних думок. Не встигли звикнути до пластикових карт, кредитках, телефонним та паливними картками і т.п., як от воно нове віяння – електронні гроші.

Вже зараз існує безліч місць, де можна здійснювати покупки і робити платежі електронними грошима. Ви можете також продавати свій товар, отримуючи електронні платежі. Наприклад, це можуть бути інтернет-магазини чи інша електронна комерція.

Можемо-то, можемо, скажете Ви, але як це буде цікаво нам, як позичальник? Будь-яке людське винахід ми можемо використовувати як собі на шкоду, так і на благо. Шкоди я поки в електронних грошах не виявив, а користь бачу в наступному.

Для чесних позичальників – це можливість легкого погашення кредитів, не виходячи з дому, не втрачаючи часу на дорогу і не простоюючи 99черги біля банкоматів.

Для боржників по кредитах – це засіб заощадження і обігу грошей, поки що не піддається глобальному відстеженню, а значить не боящееся загрози звернення стягнення.

Для нужденних – це можливість кредитування.

Для кращого розуміння того, що ж таке електронні гроші і як з ними поводитися, давайте розберемося в цьому більш детально.

Це гроші, які Ви передаєте платіжній системі (а таких систем налічується вже досить багато) для того, щоб вона перевела Ваш платіж одержувачу. Таких одержувачів, що приймають електронні гроші, стає все більше і більше. Не відстають від них і банки, більшість з яких беруть дані платежі в погашення кредитів.

Але не плутайте електронні гроші з безготівковими грошима, що знаходяться на Вашій пластиковій картці. Платіжні системи не мають до банків ніякого відношення. Переклади електронних грошей здійснюються за допомогою інтернету. Для цього зовсім не потрібно відкривати банківський рахунок.

Ви заводите собі електронний гаманець у вибраній Вами платіжній системі. Для роботи з ним формуєте собі ім’я і пароль. Вносьте в гаманець необхідну суму через платіжні термінали (для поповнення гаманця можна також використовувати і переклади з банківських рахунків, інтернет-банкінг). Надалі ж Ви тільки віддаєте з комп’ютера команди, куди і скільки грошей відправити.

У зворотному порядку Ви можете і отримувати гроші на свій гаманець від інших платників, і виводити гроші, тобто перетворювати їх в улюблену всіма «готівку», через ті ж банкомати, банківські рахунки, пункти систем грошових платежів і т.п.

А тепер найголовніше. Ви можете брати КРЕДИТИ електронними грошима! Маючи, скажімо, робочий гаманець в якій-небудь платіжній системі, Ви можете отримати у них же кредит дуже швидко, а також під відсоток менший, ніж у банку. При цьому є деякі тонкощі і умови, але це окрема тема і про неї ми поговоримо в іншій статті.

Підводячи підсумок вищесказаного, можу тільки повторити, що електронні гроші: Це швидко. Платежі надходять практично миттєво. Це зручно. Ви платите, не виходячи з дому і не відходячи від комп’ютера. Це безпечно. Платіж виконує машина, і людський фактор тут виключений. Це конфіденційно. Ваші персональні дані нікому не відомі, а, значить, ніхто не знає, де у Вас і скільки грошей.

Користуйтеся електронними платежами собі на благо і залишайтеся з нами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?