Новини світу кредитування та банківських послуг.

Електронні гроші, найпопулярніші та як їх конвертувати.

З розвитком інтернет-послуг, для багатьох користувачів електронні гроші стають валютою повсякденного вжитку. В обмін на електронну валюту купують коди доступу в інтернет, оплачують побутові послуги та товари.
Найбільш поширені платежі – WebMoney і ГлобалМані. Активним інтернет-користувачам відома також система Яндекс.Деньги, представники якої називають себе російською компанією, без ліцензії для роботи на українському ринку. Проте, до системи Яндекс.Деньги щодня підключається близько 3000 нових користувачів. У день проходить більше 20 тисяч операцій.
webmoney_450x300.jpg.aspxПоповнити електронні гаманці можливе як за допомогою спеціальних терміналів, так і в банках. Багато комерційних фінустанови надають послугу поповнення електронного гаманця, а також можливість переказу грошових коштів на звичайну банківську картку. У касах банку можливо також перевести в готівку електронні фінанси.

За допомогою гаманця WebMoney на офіційній сторінці компанії в Україні пропонують замовити квіти коханим, книги, косметику і страви з доставкою додому. Серед послуг – квитки на потяги, автобуси й літаки, оренда готелів і квитки в розважальні заклади.
Між інших – можливість оплачувати кредити в комерційних банках і оформляти страхові поліси. У нотатках повідомляють, що оплату послуги отримуєте протягом двох днів з моменту перерахування грошей з інтернет-гаманця.
Щоб поповнити гаманець WebMoney, можна скористатися послугами банку. З карткового рахунку в Альфа-Банку на гаманець WebMoney можна перерахувати гроші з комісією 2% від суми переказу. Якщо ж гроші перерахували на ваш гаманець, перевести на банківський картковий liqpay_450x264.jpg.aspxрахунок можна з комісією 1%.

Подібна система електронних платежів LiqPay працює у співпраці з ПриватБанком . Користувачі гаманця можуть оплачувати покупки з телефону, розплачуватися електронними грошима за бензин на автозаправках, брати участь у благодійних акціях і конкурсах і набувати інтернет послуги накшталт он-лайн ігор, електронних книг і презентацій. За введення грошей в систему LiqPay плата не стягується. За переказ на банківську картку – тариф 0,5%.
Популярна послуга електронної комерції ПриватБанку – міжнародні платежі SWIFT. Це система для оплати покупок, здійснених за кордоном, бронювання готельних номерів, оплати навчання, відпочинку або лікування, а також для грошових переказів родичам і друзям.

Ощадбанк активно співпрацює з українською системою електронних платежів GlobalMoney. Користувачі останньої мають можливість оплачувати електронними грошима інтернет, комунальні послуги, мобільний зв’язок і товари в інтернет-магазинах.
global_money_450x324.jpg.aspxВиведення грошей з кошеліка GlobalMoney в касі Ощадбанку – 2%, введення – 2% через касу. Також, при переказі грошей з балансу кошеліка GlobalMoney на банківську карту VISA або MasterCard, комісія складає 1.75% при перекладі на картку «Приватбанку» і 1.9% + 2 грн на карту будь-якого іншого банку.

Умови здійснення електронних платежів

Система платежів
Банк
Введення грошей з картки на гаманець
Виведення грошей з гаманця на картку

WebMoney
Альфа-Банк
2%
1%

LiqPay
ПриватБанк

0,5%

GlobalMoney
Ощадбанк
2%
2%

Що потрібно, щоб перевести гроші з електронного гаманця на банківську картку?
– Завантажити на сайті платіжної системи скан паспорта;
– Залишити заявку на переказ грошей на банківський рахунок, вказавши всі реквізити.
Деякі платіжні системи пропонують також прив’язати кредитку до електронного гаманця. Тоді гроші можна перераховувати відразу на карту з сайту платіжної системи і навпаки.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?