Новини світу кредитування та банківських послуг.

Експрес займ – де взяти швидкий позику найвигідніше?

У разі, якщо гроші скінчилися, а зарплата буде тільки через один-два тижні, можна, звичайно, звернутися до друзів або сусідів і взяти в борг. Або піти в банк і отримати кредит готівкою. Але що робити, якщо ви не можете звернутися до кого б то не було із знайомих, а для оформлення кредиту в банку у вас немає часу або можливостей?

Мабуть, кращий спосіб на час відновити своє фінансове становище – взяти експрес-займ. Дану послугу надають багато мікрофінансові організації.

Особливості експрес-позик

Експрес-або мінізайм видається на короткий термін. Як правило, мова йде про невеликі суми – від 2-3 до 25-40 тисячах рублів, залежно від регіону. У Москві ви зможете розраховувати на максимальну суму, в невеликому місті – лише на кілька тисяч рублів.

Терміново взяти експрес-займ нескладно. Досить мати при собі паспорт – можна і без прописки в місті. Організація не перевіряє кредитну історію , не вимагає підтвердити доходи, не потребує будь-яких додаткових документів. Ваша заявка не розглядається, а схвалюється в момент подачі. Ви можете оформити її навіть в Інтернеті – і, з’явившись в офіс, взяти гроші в борг .

Віддати борг можна відразу, одним платежем, або поступово, виплачуючи гроші один раз в одну, два тижні, місяць. Все залежить від умов мікрофінасових організацій. Як правило, це мінімальні суми – кілька сотень рублів.1310121380_privatbank

Єдиний недолік експрес-позики – висока процентна ставка. Якщо ви вирішили взяти експрес-займ і розплатитися за рік, вам доведеться виплатити в два, а то й три рази більше. Деякі мікрофінансові організації виставляють просто приголомшливі процентні ставки – до 300-400% на рік.

Коли і як можна вигідно взяти експрес-займ?

Звертаючись в мікрофінансову організацію, пам’ятайте – цей варіант зручний лише для тих, кому необхідні невеликі гроші на малий термін. Якщо вам терміново потрібно декілька тисяч рублів на один-два тижні, це буде найкращим вибором. Не маючи кредитної карти, у банку ви просто не зможете отримати подібний кредит.

Багато беруть експрес-позики до зарплати – і переплачують за них невідчутну суму.

При будь процентній ставці ви практично нічого не втратите, якщо віддасте гроші в мінімальний час.

Точно не варто брати швидкий позику на кілька місяців або цілий рік. У цьому випадку ви віддасте куди більше. Якщо вам потрібна більша сума, краще знайти оптимальну програму кредитування в банку. Сьогодні існують банки, які видають гроші навіть тим, хто має погану кредитну історію. Ставка тут, звичайно, вище звичайної, але і вона буде вигідніше, ніж ставка по експрес-позиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?