Новини світу кредитування та банківських послуг.

Експрес-кредити

Буває, що найбільш вдалим рішенням вважається ситуація, коли необхідно оформити, так званий експрес-кредит. Як правило, цей тип кредитування доводиться вибирати, щоб отримати невелику суму за короткий час. Саме за швидкість оформлення і отримання, воно отримало назву «експрес-кредит». Оформляється такий кредит від 15 хвилин до декількох годин. Видають кредити без застави та наявності поручителя. Сума становить від 100 до 2000 тис. доларів, іноді – 20 тис. доларів.

Щоб оформити експрес-кредит необхідно мати при собі мінімум документів, а саме, паспорт і ще один небудь документ, який буде засвідчувати особистість. Позичальник заповнює певну анкету, з метою відображення кредитної історії позичальника, що бере експрес-кредит і з’ясування ekspress_krediti-235x300можливості систематичних платежів по кредиту. Потім цю анкету обробляє спеціальна програма і результатом перевірки буде відповідь на заявку про надання кредиту. Швидше за все, рішення буде позитивним, якщо у позичальника «чиста» кредитна історія чи він є клієнтом цього банку.

Безумовно, великим плюсом тут, є швидке отримання грошей. Звичайно, отримання кредиту за спрощеною процедурою е може забезпечувати банку надійний захист від неблагонадійних клієнтів. Тому, від підвищеного ризику банки страхують себе високими процентними ставками. Щоб залучити клієнтів банки пропонують більш і менш прийнятну цифру річних відсотків, близько 15-19%, але підсумкова ставка може зрости на 30-60% через зборів за обслуговування експрес-кредиту. Можливий ще й такий варіант – відносно не високі процентні ставки, але сильно завищена сума на початковий внесок . Умови видачі кредиту і додаткові збори у кожного банку можуть бути свої, але кінцева сума майже завжди приблизно однакова.

Як правило, експрес-кредити видаються на 1-5 років. Зазвичай береться додатковий збір при бажанні дострокового погашення кредиту. Може видаватися як товаром, так і готівкою. Варіант з товаром дуже поширений, тому що майже в будь-якому магазині, який торгує одягом або побутовою технікою, працюють агенти-консультанти різноманітних банків. Через те, що даний кредит можна оформити прямо на місці, є й інша назва – POS-кредит (від англ. POS – point of sale), що означає – кредит у місцях продажів.

В основному експрес-кредити беруться на подорож, придбання товару або медичне обслуговування.

Орієнтований такий вид кредитів на масове споживання. І якщо ви вирішили оформити експрес-кредит, то зверніть увагу на кредитну ставку оголошену банком, на різні комісії по кредиту, анкету потрібно заповнювати правдиво і ретельно, іншим людям оформлення документів не довіряйте. І тоді банк зможе оцінити реально платоспроможність клієнта, а йому надалі, уникнути проблем з виплатами.

Експрес-кредитування розвивається дуже швидко, і найближчим часом, фахівці прогнозують підвищену увагу до цього виду кредиту, також і в особі державних банків. Основною перевагою експрес-кредиту є спрощена процедура його оформлення та отримання та швидкість отримання товару або грошей. Що стане для позичальника вирішальним – вартість або швидкість – залежить виключно від нього самого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?