Новини світу кредитування та банківських послуг.

Експрес кредити готівкою.

Часто бувають ситуації, коли просто необхідний терміновий кредит готівкою. Де ж п олучіть кредит буквально за 1 годину? Деякі банки ви дають швидке рішення по експрес кредитом. Зазвичай, до оли з’являється термінова необхідність у грошах, по-перше ми звертаємося до знайомих і рід вим. Якщо вони допомогти не можуть, то потрібно дізнатися умови кредитування місцевих банків.

Експрес кредити готівкою, для банків – це операції підвищеного ризику, тому що банки не знають точно, як ви збираєтеся витратити їх гроші. Тож, суми за строковими кредитами готівкою зазвичай невеликі, а відсотки в свою чергу дуже високі. Ч ем менше сума кредиту – тим ширше вибір банків, які готові надати його вам. Чим більше сума кредиту – тим жорсткіше требовани я банк ов до позичальника (наприклад, пакет необхідних документів, застави або поручителя ьство). Тому з початку потрібно визначитися, скільки грошей ви дійсно хочете отримати.

У багатьох випадках ви зможете знизити процентну ставку по експрес-кредиту, якщо оформите страховку життя і здоров’я. Знижку можуть отримати постійні клієнти банку, а також нові клієнти з позитивною кредитною історією.

Необхідні документи.

vzyat_dengi_v_kreditЯк правило, оформити такий експрес-кредит, можна з самим мінімальною кількістю документів. Достатньо пред’явити паспорт і другий документ, що засвідчує вашу особу (наприклад, водійські права або пенсійне посвідчення). Такі кредити дуже зручні і популярні, тому що ви зможете купити собі будь-яку дорогу техніку або щось інше відразу ж.

Оформляючи до редіт на суму до 50 000 рублів, ви зможете отримати гроші без різних довідок і поручителів. Бажаючи отримати кредит сумою на 200 000 або 300 000 платоспроможність.

Низькі ставки по експрес-кредитах. Підводні камені.

Часто, за швидкість і зручне оформлення е кредиту, доводиться платити ви сік ой процентною ставкою. Щоб привлеч ь більше клієнтів, банки част еньк пропонують низькі ставки від 15 до 20% річних, але при цьому приховуючи частину відсотків за різними комісіями і зборами. Припустимо , це можуть бути комисси і:

  • за відкриття і ведення кредит ного рахунку,

  • за переказ грошових коштів,

  • за дострокове погашення кредиту.

В результаті таких зборів, процентна ставка може дійти до 50-70%. Б анк сильно ризикує, видаючи експрес-кредит без довідок про платоспроможність клієнта. Ну і притому, чим вище процентна ставка, тим швидше людина в озвращае т кредит. Тож, л учше реально оцінити свої фінансові можливості і чесно на писати про них в заявці на кредит.

Важливо пам’ятати, що брати експрес-кредит потрібно тільки в крайніх випадках. Наприклад, якщо у вас немає можливості пред’явити довідку про свої доходи, або потрібні гроші прямо зараз на невідкладні потреби. Потрібно ретельно розглянути пропозиції декількох банків і вибрати вигідне для себе пропозицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?