Новини світу кредитування та банківських послуг.

Експрес-кредит – в якому банку вигідніше отримати?

У якому банку взяти експрес-кредит? Хороше запитання, адже різниця у вартості запозичень деколи дуже істотна. У дослідженні нашого експерта брали участь 5 банків ….

Підсумкові витрати позичальника при поверненні кредиту є основним критерієм вибору між однотипними кредитними продуктами, наданими різними банками. Значну частку цих витрат складають відсотки, що нараховуються банками за користування експрес-кредитом. Однак крім процентних виплат слід мати на увазі різні комісії, які супроводжують кредитні продукти: за видачу кредиту, за обслуговування кредиту, за видачу готівки та інші. В даний час особливо актуальним стало облік витрат на страхування позичальника.

Зробимо з погляду вигідності для позичальника порівняння експрес-кредитів готівкою без застави і без поручителів, які надають наступні банки: « Хоум Кредит »,« Ренесанс Кредит » і « Ощадбанк ». Для оцінки кредитних продуктів будемо використовувати розрахункову процентну ставку, рівну вираженому у відсотках відношенню підсумкових обов’язкових витрат на обслуговування кредиту до суми готівкових коштів, одержуваних позичальником на руки.

При розрахунку підсумкових обов’язкових витрат по експрес-кредитах в загальному випадку враховуються комісії за видачу кредиту, за обслуговування кредиту, за видачу готівки. Однак у всіх розглянутих кредитних продуктів дані комісії відсутні.

Комісії по касових операціях при прийомі готівки в касу банку для оплати експрес-кредиту не враховуються в складі необхідних витрат, оскільки зазвичай маються альтернативні можливості внесення платежів.

Незважаючи на те, що страхування позичальника є добровільним і в принципі не повинно впливати на інші параметри швидкого кредиту ми, тим не менш, будемо враховувати дані страхові витрати як обов’язкові. Це пов’язано з тим, що російські банки широко практикують пов’язування розміру відсоткової ставки з фактом страхування позичальника. При цьому відмова від страхування призводить до такого підвищення процентної ставки, яке робить даний відмова економічно недоцільним.

Представлені нижче кредитні продукти вказаних банків об’єднує те, що для їх отримання від позичальника слід надати документи, що підтверджують його дохід від трудової діяльності. Також за даними кредитами не потрібні поручителі і застави , а забезпечення повернення кредиту здійснюється за рахунок введення банками штрафних санкцій.

Далі для кредитних продуктів порівнюваних банків наведені деякі умови кредитування, зокрема ті, які впливають на величину розрахункової процентної ставки по кредиту готівкою . Для кращої порівнянності результатів всі розрахунки проведемо для експрес-кредиту готівкою в сумі 10 000  строком на 12 місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?