Новини світу кредитування та банківських послуг.

Експрес кредит в день звернення, брати чи ні?

Потреба в грошах виникає досить часто. Її можна задовольнити з власних накопичень, шляхом позик у знайомих або продажу майна. Але коли джерел немає або грошові кошти потрібні терміново, то залишається один варіант: звернутись в банківську організацію Тим більше, що багато банків готові надати вам експрес кредит в день звернення, залишається вирішити : варто брати такий кредит? Для прийняття цього рішення вам, звичайно, знадобиться інформація про кредити в день звернення. Її вам і пропонуємо.

Плюси кредиту в день звернення

Швидкий кредит має низку плюсів:

  • оформлення та отримання кредиту в день звернення, а в окремих випадках всього за пару годин;
  • єдиним документом, який необхідно представити в банк, є паспорт або інший документ, що засвідчує особу (закордонний паспорт, водійські права) та нічого більше;
  • кредит є нецільовим, а значить, ви просто отримуєте грошові кошти і можете витрачати в цей же день, банк не цікавлять на, що будуть витрачені кошти, головне для нього – своєчасне повернення.

clip_image001У підсумку ви отримуєте необхідну суму за максимально короткий термін без необхідності витрачати час на збір пакету документів, пошук поручителів, рішення питання щодо забезпечення.

Безпека банку.

Виходить, що для КЛІЄНТА експрес кредит – це позитивне явище, але яка зацікавленість банку та які гарантії. Адже очевидно, що в такій ситуації він неабияк ризикує?

Банк підтримує свою безпеку за рахунок того, що видає невеликі суми і під високі процентні ставки.

Банк надає невеликі суми, оскільки у разі неповернення збиток буде невеликим і легко компенсується банком завдяки іншим клієнтам. Якщо говорити конкретніше, то по експрес кредиту ви можете отримати від 1 тисяч гривень до 100000 гривень. Але відзначимо, що найбільші суми видають:

по-перше, лише деякі найбільш великі банки,

по-друге, процентна ставка по таких кредитах буде більше 60%,

по-третє, такі кредити надаються в більшості випадків юридичним особам, хоча не виключено і їх отримання приватними громадянами,

по-четверте, незважаючи на те, що за загальним правилом швидкий кредит вимагає тільки документа, що посвідчує особу, в даному випадку все ж буде потрібно інше підтвердження, банк може здійснити дзвінок на підприємство, де клієнт здійснює трудову діяльність, деякі банки пред’являють і інші вимоги: вік не старше за 60 років і не менше 2 двох місяців стажу на місці роботи.

Що стосується високої ставки, то встановлено, що виплачуючи відсотки за такими кредитами, клієнт переплачує приблизно чверть суми від тієї, що взята в кредит. Крім того, в разі невиплати за кожний день прострочення клієнт буде платити відсотки за користування кредитом у підвищеному розмірі, оскільки юридично і фактично, не повертаючи кошти банку, клієнт продовжує ними користуватись. Більше того, згідно із законодавством, у кредитному договорі може бути передбачена відповідальність кредитоотримувача за несвоєчасну виплату кредиту. Виходить, що в разі прострочення ви будете платити підвищену процентну ставки і, якщо це передбачено договором, нести відповідальність за прострочення.

Варто знати

Сказати необхідно ще й про таке. Не всі банки надають такі кредити. А значить, можуть виникнути труднощі з вибором оптимальної банківської програми. Є два виходи в цій ситуації: або ви самі збере інформацію, або звернетесь до послуг банківських брокерів. Звичайно, ви заплатите їм певну суму, але отримаєте кредит на найбільш вигідних умовах і не втратите час.

Який висновок?

Виходить, що швидкий кредит вигідно брати тоді, коли вам терміново потрібні гроші, але необхідна сума невелика. Тоді переплата буде помірною і в разі належного виконання всіх своїх обов’язків, ви втратите не так багато коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?