Новини світу кредитування та банківських послуг.

Експерти про переваги онлайн-кредитів

Сьогодні отримати невелику суму в борг може практично кожен. Багато банків пропонують оформити кредит віддалено, досить мати для цього комп’ютер і вихід в Інтернет. Само собою, потрібно бути клієнтом того чи іншого банку.

Швидко і просто

Процес оформлення онлайн-кредиту проходить значно швидше. Не потрібно їхати в офіс і стояти в черзі. Заповнити форму заявки можна в будь-який зручний для клієнта час.

Заявки в більшості банків розглядаються досить швидко, від декількох годин до декількох днів. За цей час банківський співробітник перевіряє, чи не перебуває клієнт в базі боржників і яка його кредитна історія.

Іноді все ж банк може зажадати додаткові документи, особливо якщо питання йде про схвалення крупної суми. Наприклад, треба буде привезти в офіс довідку з місця роботи із підтвердженням рівня доходу. Але якщо клієнт вже давно користується послугами того чи іншого банку, то в більшості випадків онлайн-кредит проходить схвалення без додаткової паперової тяганини.

Вимоги до позичальника

Як і при отриманні звичайного кредиту, до позичальника пред’являється ряд вимог. Без проблем схвалять отримання позики тим, хто старше 21 року. Деякі фінансові організації кредитують молодих людей з 18 років.

Середній термін кредиту, одержуваного віддалено, майже такий же, як і у звичайного. Чим більше у банку рівень довіри до громадянина, тим вище терміни. Наприклад, найкращим клієнтам банк видає кредит на 3 і більше роки.

Перерахування грошей

Якщо потенційний позичальник є клієнтом банку, то майже напевно у нього є карта. Саме на неї і перераховуються кошти після оформлення онлайн-кредиту. При її відсутності можна замовити звичайний грошовий переказ або прийти безпосередньо в банк для отримання коштів.

Особливості

Процентна ставка по онлайн-кредитах зазвичай трохи нижче. Це пов’язано з тим, що для оформлення кредиту потрібно менше трудовитрат, деякі дрібні позики навіть оформляються системою автоматично. Тому, якщо хочеться заощадити близько 1-2%, то краще оформити саме онлайн-кредит.

Багато громадян легковажно ставляться до умов кредитного договору. Безпосередньо в офісі банку люди зазвичай хоча б поверхово читають папери. Оформляючи кредит вдома, люди з легкістю ставлять галочку підтвердження в онлайн-формі про те, що з усіма умовами ознайомлені. Адже домашня обстановка розслабляє і у клієнта менше бажання витрачати час на читання договору. Але ж там багато важливих деталей, які потім можуть обернутись несподіваними проблемами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?