Новини світу кредитування та банківських послуг.

Економія на бензині завдяки кобрендовим банківським картам.

Розплачуватись банківською картою на заправці може бути не тільки зручно, але й вигідно, адже у деяких вітчизняних фінустанов є спеціальні кобрендингові проекти з мережами АЗС.
З літа поточного року Авант-Банк пропонує всім автовласникам програму «Автокарта», підключившись до якої, клієнти банку отримують знижку на бензин на всіх АЗС країни в розмірі 1%. Дана карта є спільним проектом Авант-Банку і АВТОРАДІО, і розроблена на основі міжнародної платіжної системи VISA CLASSIC.
Серед інших переваг карти: мультивалютність (UAH, USD, EUR), можливість проводити розрахунки за кордоном і вбудований чіп, який передбачає високий ступінь захисту карти. Замовити картку можна в будь-якому відділенні банку. Вартість річного обслуговування становить 45 грн.

clip_image001

Укрсоцбанк з 17 листопада розпочав продаж продукту «Паливна карта», власником якої можуть розраховувати на такі переваги, як: повернення 3% від кожного чека на АЗС в грошовій формі на картковий рахунок; нарахування відсотків на залишок грошових коштів; знижки до 20% від кращих закладів України за програмою VISA GOLD; страховий поліс для покриття ризиків втрати документів та ключів в подарунок.
"Це перша і унікальна пропозиція на ринку, оскільки повернення коштів здійснюється в грошовій формі по всій території України без прив’язки до конкретної АЗС. Крім того, якщо клієнт вже має дисконтну карту своєї улюбленої мережі АЗС, він може застосовувати дві знижки одночасно для максимізації своєї вигоди .
Ми впевнені, що клієнти оцінять переваги нової карти, і вона стане улюбленою у гаманці не тільки автомобілістів "-
стверджує начальник Управління фізичних осіб UniCredit Bank Любов Сироватський.
У ОТП-Банку для автомобілістів існує карткова пропозиція під назвою «Платіжна карта Shell – OTP Bank». Даний продукт – це платіжна карта системи MasterCard класу WORLD з можливістю відкриття кредитної лінії. За допомогою цієї картки Ви зможете накопичувати Smart-бали (1 SMART – за кожні 10 гривень розрахунків за покупки в ТЦ, інтернет-магазинах і на АЗС Shell).

clip_image002

Крім цього, при відкритті картки Ви гарантовано отримуєте знижку 50% на 10 літрів бензину. Також, в період з 21 жовтня 2014 року по 21 січня 2015 проводиться кобрендова акція, за умовами якої кожен, хто розрахується картою на суму від 2 тис. грн. і більше, гарантовано отримає 10 літрів палива, а також – можливість виграти головний приз – 100 літрів бензину.
Банк «Фінанси та Кредит» пропонує карту Visa Road Card, яка є кобрендинговим проектом фінустанови і мережі АЗС «Укрпетроль» зі стандартним розміром кредитного ліміту в розмірі 500 грн., пільговим періодом 40 днів і стандартною відсотковою ставкою у розмірі 24%. Карта дає автолюбителям можливість економити 3% на покупці бензину.
Також варто відзначити, що періодично вітчизняні фінустанови запускають короткострокові акції для власників пластикових карт, що дозволяють отримати бонусні кошти або безкоштовні літри бензину при розрахунку карткою в мережі АЗС, або ж кеш-бек функція окремих карткових продуктів поширюється і на безготівкові розрахунки на заправках.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?