Новини світу кредитування та банківських послуг.

Ефективна ставка відсотка

Поняття – ефективна ставка відсотка – використовувалося кредитними організаціями давно. Однак, «мирні громадяни» дізналися це поняття відносно недавно. На певному етапі, в період буму споживчого кредитування, у законодавця не те, щоб прокинулася совість, просто масштаби обману населення, що займав гроші , досягли своєї межі. Відповідно, ми дізналися про ефективну ставку відсотка, коли банкам заборонили в нахабну брехать позичальникам, і зобов’язали в договорі вказувати цю саму ефективну ставку відсотка.

Назва придумана в точку. Розмір ефективної ставки відсотка реально виробляє ефект. Саме тому в більшості банків менеджерам просто заборонено називати клієнтові ефективну ставку відсотка. Тому на слово вірити кредитним консультантам НЕ МОЖНА.

Рекламні гасла будуть кричати Вам: НУЛЬ відсотків за кредит ! Або, у нас сьогодні самі мінімальні ставки!52

НЕ ВІРИМО! Тому що ми знаємо, що це всього лише вигаданий маркетинговий хід. Цілі інститути розвивають науку заманювання нас в мережі фінансових зобов’язань. Красиві плакати змушують вірити, що рекламовані кредитні програми дійсно несуть нам велике добро.

У даній ситуації ефективна ставка відсотка, мабуть, основне, що може служити реальним фактором при виборі кредитного продукту.

Для більшої ясності дамо визначення ефективної ставки відсотка. Це виражена у відсотках від позики сума всіх необхідних платежів по кредиту, які Ви змушені будете виплатити за користування даним кредитом.

Сюди будуть входити всі витрати, що здійснюються при оформленні позики, включаючи страхування кредиту , а, можливо, і застави по кредиту, відкриття та обслуговування рахунку, можливі послуги нотаріуса або інших третіх осіб. Може бути передбачено випуск карти або ведення іншої банківської документації. Та хрін знає, що ще може придумати збочений виверткий розум жодного банкіра.

До прикладу, не всі оплати при отриманні кредиту є необхідними. Так, найчастіше, нам намагаються втерти страховку кредиту або гарантію придбаного в кредит товару.

Отже, узагальнюємо вищесказане:

Ефективна ставка відсотка 0% за кредит бути не може, банк не благодійна організація.

Розмір ефективної ставки відсотка найбільш вірно Ви можете дізнатися, тільки вивчивши кредитний договір .

Вивчаючи складові ефективної ставки відсотка, Ви можете її кілька підкоригувати. Наприклад, злегка змінивши графік погашення або відмовившись від необов’язкових страховок.

Будьте в собі впевнені при отриманні кредиту. Дізнавайтеся всі деталі і тонкощі продукту. Ми не жебраки, а годувальники всієї цієї братії займодавцев. Коротше, всі ми про вас знаємо, панове банкіри. Розведете, кого в дзеркалі побачите!

One Response to Ефективна ставка відсотка

  • Цікава стаття!
    З дозволу адміністратора ось тут pravoconsult. com. ua/chomu-bankivske-kredituvannya-fizichnih-osib-pid-0-nahabna-brehnya/ ще знайшов способи, як магазини та банки обдурюють людей, говорячи, що надають кредит під 0%, а насправді виявляється, що переплачують набагато більше. Не вірте цим яскравим обгорткам в 0%!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?