Новини світу кредитування та банківських послуг.

Динаміка ставок за депозитними вкладами: огляд тижня

На скільки змінились ставки по депозитах провідних банків України на минулому тижні, а також, на які популярні акційні депозити продовжено термін дії – читайте в нашому щотижневому огляді.
Укрсоцбанк знизив процентну ставку по депозиту "Активний" на 1 п.п. у гривні. Тепер на депозиті з щомісячною виплатою відсотків та можливістю поповнення, вкладник заробить 18% річних на 3-х місячному терміні і 18,5% річних на 6-й місячному терміні вкладу. Управління рахунком відбувається за допомогою платіжної картки. Мінімальна сума для відкриття депозиту – 100 гривень.
Також, Укрсоцбанк зробив доступним поповнення або оформлення вкладів «Капітал» і «Класичний» через систему інтернет-банкінгу «UniCredit Online» за наявності відкритого поточного рахунку в валюті бажаного депозиту. Онлайн відкриття зазначених вкладів дарує вкладнику прибавку до процентної ставки в розмірі + 1% у гривні та + 0,5% в доларах або євро.
Радикал Банк продовжив до кінця листопада дію акційного депозиту «Валютний хіт», про який ми інформували раніше . З мінімальною сумою в 200 доларів або євро на даному вкладі можна заробити 12% -12,5% річних в доларах і 10% -10,5 % в євро за вельми короткі терміни – від 1 до 3 місяців. Виплата відсотків за вкладом на вибір вкладника – щомісяця або в кінці терміну. У разі дострокового повернення частини вкладу відсотки будуть перераховані за фактичний термін користування вкладом за ставкою в розмірі 50% від заявленої в договорі.

clip_image001

Ренесанс Капітал змінив депозитні ставки по ряду депозитів. Приміром, за вкладом «3 в 1» банк підвищив дохідність на 0,2-0,5 п.п. в доларах і євро до рівня 1,6% -4,3% річних в доларах і 1,5% -3,1% в євро. Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці терміну, на вибір вкладника. Можливі терміни розміщення – 1, 3, 6, 9 і 12 місяців. Умови депозиту передбачають можливість поповнення та часткового зняття (до 50% від поточного залишку вкладу).
По вкладу «Класичний +» знижена прибутковість по євро на 0,4-0,6 п.п. до 2,5% -3,7% річних в євро на термінах 3, 6, 9 і 12 місяців. Разом з тим, збільшено на 0,5 п.п. – До 5,7% – річних ставку в доларах на терміні розміщення 9 місяців.
ОТП Банк знизив на 1 п.п. в доларах і 1,5 п.п. в євро ставки по строкових депозитах з правом поповнення та виплатою відсотків в кінці терміну на періоді розміщення з 180 по 269 днів. Поточний рівень прибутковості вкладу на зазначеному терміні становить 3% річних в доларах і 2% річних в євро.
Разом з тим, ОТП Банк продовжив до кінця місяця дію депозиту "Комфортний" під 20% річних у гривні, про який ми згадували раніше .

clip_image002

Банк Фінанси та Кредит c 1 листопада 2014 продовжив дію акційного вкладу "Нові гроші". Нагадаємо, депозит "Нові гроші" можна оформити на 1, 3, 5, 7 або 12 місяців під 25% річних у гривні та 12,5% в доларах США. Оформити вклад "Нові гроші" мають право Клієнти, які на дату початку акції не мали вкладів у Банку в гривнях і доларах США, а також Клієнти, у яких загальна сума залишків на вкладних рахунках в гривнях і доларах США за станом на дату розміщення вкладу « Нові гроші » не менше загальної суми залишків на вкладних рахунках в гривнях і доларах США на дату початку акції (в гривневому еквіваленті по курсу НБУ на дату розміщення вкладу" Нові гроші "). Дія акційного депозиту закінчується 31 грудня 2014 року.

clip_image003

Промінвестбанк підвищив ставки по гривневому депозиту "Традиційний" на коротких термінах розміщення. При відкритті вкладу на 1 місяць вкладнику гарантується нарахування відсотків за річною ставкою 21,6% (+1,6 п.п). У разі оформлення депозиту на 2 місяці і виплатою відсотків в кінці терміну річна ставка складе 22,3% (+1,8 п.п.). Крім поліпшених ставок клієнти банку можуть оформити "Традиційний" депозит із щомісячною виплатою відсотків на новий термін 93 дні під 23% річних. Мінімальна сума для відкриття цього вкладу – 1 000 гривень.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?