Новини світу кредитування та банківських послуг.

Динаміка ставок та бонусний відсоток: огляд депозитів тижня.

У депозитному огляді розповімо читачам про новий вклади на 1 місяць під 25% річних, акційні бонусні відсотки, а також, підвищення депозитних ставок за гривневими заощадженнями, зафіксовані на цьому тижні.
З новинок тижня відзначимо депозит «Прибутковий», який з 1 жовтня по 31 жовтня 2014 пропонує оформити фізичним особам Банк Національний Кредит . На акційному депозиті вкладник протягом місяця заробить 25% річних у національній валюті та 11% річних в доларах США. Розмістити на вклад можна будь-яку суму від 100 гривень або ж від 10 доларів США. Передбачена можливість одноразової пролонгації депозиту на аналогічних умовах. Виплата відсотків здійснюється щомісяця.
Звертаємо увагу, що в разі відкриття вкладу «Прибутковий» додаткові бонуси і надбавки не застосовуються, а відсотки в разі дострокового розірвання договору перераховуються за ставкою 2% у гривні та 1% річних в доларах США.
Банк Глобус зі 2 жовтня 2014 збільшив розмір бонусу для своїх постійних клієнтів (фізичних осіб, які мають чинний депозитний вклад, платіжну картку банку, або є співробітниками, юридичної особи, яке обслуговується в ПАТ "КБ" Глобус "), які бажають оформити терміновий депозит" Класичний " . Розмір бонусу становить 1,5% у національній валюті (незалежно від строку, на який буде оформлений депозит) і 0,5% – в іноземній валюті (для терміну вкладу від 6 місяців і більше).

clip_image001

Радабанк з 1 жовтня підвищив ставки по більшості своїх депозитів у гривні. Зокрема, на 4 п.п. збільшена прибутковість депозиту "Класичний". Залежно від обраного періоду розміщення грошових коштів банк пропонує ставку від 23,25% до 26% річних. Термін вкладу можливий від 3 до 24 місяців. Виплата відсотків – по закінченню терміну дії депозитного договору.
Тим, кому цікава можливість отримання щотижневого прибутку, варто придивитись до депозиту в гривні "Щотижневий прибуток", процентна річна ставка по якому також збільшена на 4 п.п. і становить нині 18% річних. Загальний термін цього депозиту складає 53 тижні (371 день).
За депозитним вкладом "Осінній", що стартував на початку вересня і про який йшлося в попередньому матеріалі , ставки також виросли на 4 п.п. в національній валюті і складають 22%, 23% і 24% річних на терміні розміщення в 1, 2 або 3 місяці відповідно. Виплата відсотків – щомісяця.
Укрінбанк також підвищив ставки по деяких депозитних продуктах. Приміром, по 14 -денному вкладу "Прогресивний" прибутковість піднялась на 4 п.п. у гривні – до 16% річних, і на 1 п.п. в доларах – до 7% річних. Ставка в євро не змінилась і становить 5,5% річних. У вкладників є можливість отримати бонус + 0,4% річних у гривні та + 0,1% річних в доларах США або євро до ставки за умови продовження терміну розміщення депозиту кожні 2 тижні. Депозит можна пролонгувати до 12 разів. Виплата відсотків в день повернення вкладу.
По "лояльному" депозиту ставки збільшені на 3 п.п. у гривні – до 21% річних, на 2,5 п.п. в доларах – до 10% річних, на 3 п.п. в євро – до 9% річних. Виплата відсотків при зазначеному рівні ставок проводиться щомісяця. У разі виплати відсотків наприкінці терміну (без капіталізації) ставки будуть вищі на + 0,5% у кожній із валют. Термін вкладу фіксований – 12 місяців.
За акційним депозитом "Фінансова щедрість", чинному до 31 жовтня 2014 року, на 1 п.п. збільшена ставка в гривні на терміні 1-3 місяці – до 21% річних. Такий же рівень прибутковості чекає і вкладників, які оформили вклад на 3-6 місяців. На термінах 6-12 і 12-18 місяців ставки будуть вищі і становлять відповідно 21,5% і 22% річних в національній валюті. Прибутковість в іноземній валюті на колишньому рівні – від 9,5% до 10,5% в доларах, від 8,5% до 9,5% в євро. Виплата відсотків – щомісяця.

clip_image002

ОТП Банк підвищив до 18,5% річних (+2 п.п.) процентну ставку по гривневому "Терміновому вкладу з правом поповнення та виплатою відсотків в кінці терміні" на терміні розміщення 90-180 днів. Мінімальна сума для оформлення вкладу – 2000 гривень.
Банк Київська Русь вніс зміни в умови депозиту "Гарантований", про який ми згадували в попередньому депозитному огляді . З 1 жовтня розмістити депозит в гривнях можна не тільки на 1 місяць під 21,5% річних (ставка знижена на 0,5 п.п.), а й на 2, 3 і 4 місяці під 22%, 22,5% і 23% річних відповідно. Виплата відсотків – щомісяця. Нагадуємо, даний вклад призначений для вкладників-фізичних осіб, які отримують:
– Суми гарантованих виплат за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, або
– Виплати за рахунок коштів банків, в які введені тимчасові адміністрації.
У банку Хрещатик з 1 жовтня по 31 грудня 2014 діє акція "Осінній подарунок", орієнтована на вкладників банку, які мають у банку діючий депозит, термін дії якого добігає кінця. При переоформленні фізичними особами будь-яких вкладів, термін дії яких завершується, на вклад "Копилка" або "Оберіг" на строк не менше 3 місяців в національній валюті в сумі до 200 000 гривень (включно) процентна ставка по обраному вкладу підвищується на бонусні 0,5% річних.

clip_image003

Райффайзен Банк Аваль знизив ставки по валютним заощадженням. Так, по "Ощадному" вкладом базові ставки знижені на 1 п.п. в євро і нині становлять 0,5%, 1% і 2% річних на 3, 6 і 12 місяців відповідно, при сумі вкладу від 100 до 10 000 євро. Якщо вкладник має в своєму розпорядженні сумою понад 10 тис. Євро – розмір ставки буде збільшений на 0,5%. Виплата відсотків на вибір вкладника – щомісячна на картковий або поточний рахунок або з щомісячною капіталізацією. Умови депозиту передбачають можливість внесення поповнення.
По депозиту "Класичний" прибутковість також зменшена на 1 п.п. в євро. Поточний рівень ставок в періодах розміщення 3, 6 і 12 місяців дорівнює відповідно 1,5%, 2% і 3% річних при сумі депозиту від 500 до 10 тис. Євро. Бонус до зазначених ставок в розмірі +0,5% річних нараховується, якщо розмір вкладу більше 10 тис. Євро. Виплата відсотків за вкладом – наприкінці терміну на поточний рахунок.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?