Новини світу кредитування та банківських послуг.

Динаміка депозитних ставок: щотижневий огляд.

Представляємо Вашій увазі короткий огляд динаміки депозитних ставок за минулий тиждень, а також, інформацію про дві депозитні новинки.
З 14 липня по 31 серпня у банку Фінанси та Кредит діє акційний вклад «Нові гроші». Оформити вклад "Нові гроші" мають право клієнти, які на дату початку акції не мали в банку депозитів у гривнях та доларах США. З мінімальною сумою в 500 гривень або 100 доларів акційний депозит можна відкрити на 3 або 6 місяців під 24% річних у гривні та / або 12,5% у доларах.
Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці строку. При достроковому розриві депозитного договору відсотки будуть перераховані за ставкою 1% за фактичний термін розміщення.

clip_image001

З новинок тижня відзначимо, також, цікава пропозиція від Радабанку . Тут стартував депозит в іноземній валюті з щомісячною виплатою відсотків «Інвестиційний». Для відкриття вкладу потрібна сума не менше 2000 доларів США. Термін дії депозиту – 2 роки (730 днів). Річна процентна ставка становить 10%. У на протязі перших 12 місяців депозит можна поповнювати. При достроковому розірванні відсотки будуть перераховані за ставкою 0,1% річних.
Кредобанк знизив ставки за депозитами в національній валюті на коротких строках розміщення 1 і 3 місяці на 3 п.п. і 1 п.п. відповідно. Зміни ставок торкнулись депозитів "Рост", "Стандарт", "Стандарт Плюс". Тепер, процентна ставка на терміні в 1 місяць становить всього 12% річних по кожному із зазначених вкладів. На терміні 3 місяці прибутковість коливається в діапазоні від 14% до 15% річних. За короткостроковим депозитом "Тижневий" ставка зменшена на 3 п.п. – З 8% до 5% річних у гривні на терміні 1 тиждень.
Банк Національний Кредит знизив ставки в гривні на 1-3,5 п.п. за строковим вкладом "Стандартний" на термінах від 1 до 6 місяців. Найбільше зниження в розмірі 8 п.п. у гривні відноситься до самого короткого терміну розміщення – 7 днів. На цьому терміні вкладнику тепер буде нараховано 12% річних. Разом з тим, на термінах 9 і 12 місяців спостерігаємо незначне зростання прибутковості – від 1 до 1,5 п.п.
Тепер єдина ставка на вказаних термінах – 19% річних. При розміщенні депозиту в доларах на 1 місяць банк пропонує ставку на 2 п.п. нижче колишньої – 8% річних.

clip_image002

Діамантбанк на цьому тижні, навпаки, трохи підняв ставки в національній та іноземній валютах за деякими депозитами. Зокрема, по "Терміновому" вкладу ставки виросли на 0,25 п.п. в гривнях і доларах і на 1,25 п.п. в євро при розміщенні на 200 або 400 днів. Разом з тим, на 1 п.п. в гривнях та доларах знизилася прибутковість на короткому терміні розміщення в 100 днів.
Місто Банк також підвищив ставки по "Терміновому" депозиту без права поповнення при розміщенні на 1 рік. Тепер, залежно від періодичності виплати відсотків – щомісяця або наприкінці 12-місячного терміну – вкладнику буде нараховано 10% – 10,25% річних у євро, 11% -11,25% у доларах і 22% у гривні.
Райффайзен Банк Аваль зменшив прибутковість за внесками в іноземній валюті. Так, прибутковість "Класичного" депозиту просіла на 0,5 п.п. в доларах на термінах 6 і 12 міс. і на 0,5 п.п. в євро на термінах 3, 6 і 12 місяців. Тепер при укладенні нових депозитних договорів вкладник може розраховувати на дохід від 2,5% до 4,5% у євро і від 3,5% до 5% у доларах.
На аналогічний відсоток знижена прибутковість і по вкладу "Ощадний", ставки по якому нині розташовуються в межах 1,5% -3,5% річних в євро і 2,5% -4% у доларах. Розмір річної ставки залежить від періоду розміщення депозиту і початкової суми вкладу.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?