Новини світу кредитування та банківських послуг.

Довгостроковий депозит: інвестиція в майбутнє

Якщо частину свого доходу Ви відкладаєте на майбутнє своїм дітям, можна інвестувати заощадження в довгостроковий вклад. Протягом п’яти років прибуток від такого депозиту дорівнюватиме його тілу, а в деяких випадках – навіть в два рази перевищувати його.
У Дельта Банку для цих цілей мається депозит «Багаторічний (з капіталізацією)», який дозволяє розмістити заощадження на строк від 1 дня до 5 років. Мінімальна сума вкладу становить 1000 гривень. Відсоткова ставка за вкладом – 21% річних. Припустимо, що ви вирішили розмістити на вклад 20 000 гривень строком на 5 років.
Враховуючи те, що депозит має на увазі капіталізацію відсотків, ефективна ставка складе 36,64% річних, а підсумкової заробіток – 36 636 грн. Гроші виплачуються на «Ощадну карту №1» наприкінці терміну, або ж готівкою в касі відділення, де був оформлений депозит.

clip_image001

Поповнювати депозит можна впродовж всього терміну дії договору шляхом безготівкового перерахування коштів з власного поточного / депозитного рахунку, відкритого в Дельта Банку або готівкою через касу відділення Дельта Банку, де був оформлений депозит.
Ідея Банк пропонує депозит «До повноліття», який відкривається законними представниками малолітньої дитини не досягла 14-річчя. Вклад передбачає розміщення коштів строком на 5 років – до 18-річчя дитини – під 15% річних.
Протягом строку дії депозитного договору вклад можна поповнювати на суму від 250 гривень за згодою банку. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на поточний рахунок. Оскільки вклад передбачає капіталізацію відсотків, ефективна ставка складе 22,14% річних, а заробіток на 20 000 грн. протягом 5 років – 22143 грн.
Депозит «Цільовий» від Укрсоцбанку передбачає інвестування суми від 500 до 299 999 гривень на строк від 3 до 10 років. У разі відкриття депозиту терміном на 5 років процентна ставка по депозиту складе 14,75% річних. За вибором клієнта відсотки по депозиту або нараховуються щомісяця на поточний рахунок, або приєднуються до тіла депозиту.
В останньому випадку ефективна ставка складе 21,63% річних, а прибуток від інвестиції в розмірі 20 000 грн.21 636 грн.

clip_image002

АВАНТ- БАНК пропонує депозит «Дитячі цінності». Внесок відкривається на ім’я дитини, яка не досягла 14 років, його законним представником. Депозит передбачає розміщення коштів на суму від 2000 до 199 999 на строк від 1 до 18 років.
Поповнювати вклад можна протягом всього терміну дії депозитного договору. Так, як можливість капіталізації відсотків відсутня, процентна ставка дорівнює ефективною, і становить 19,5% річних. Інвестиція в розмірі 20 000 гривень протягом 5 років принесе прибуток у розмірі 19 500 гривень.
Аналогічний вклад під назвою «До повноліття» є й у банку Київська Русь . Мінімальна сума вкладу становить 5000 гривень. При цьому, депозитний договір може діяти протягом 1-18 років – аж до досягнення дитиною повноліття.
Періодичне поповнення вкладу можливе, але тільки з письмового погодження банку. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на поточний рахунок. Присутня щомісячна капіталізація. Ефективна ставка по депозиту складає 14,58% річних, а п’ятирічного заробіток на сумі 20 000 гривень – 14 578 гривень.
Як бачимо, ефективні ставки по довгострокових гривневих депозитах – досить високі, і коливаються в рамках 14-36% річних. Вибравши довгостроковий вклад у надійному банку, клієнт може значно примножити свої заощадження для наступного їхнього використання в майбутніх цілях.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?