Новини світу кредитування та банківських послуг.

Дострокове розірвання депозиту в банку.

Депозити з можливістю часткового зняття коштів мають менш привабливі ставки, ніж вклади, повністю зняти які можна тільки після закінчення терміну дії договору. Логічно, що клієнт вибере пропозицію з найвищою депозитною ставкою. Але що йому робити, якщо гроші терміново знадобилися?
Коли гроші потрібні тут і зараз, людину мало цікавить, скільки відсотків він втратить у разі дострокового розірвання договору. Головне: скільки це займе часу.

Якщо Ви оформляли свій внесок у відділенні ПриватБанку , для його розірвання знадобиться відвідати відділення і вказати працівнику відділення номер карти для зарахування депозиту або отримати коштів готівкою (для цього треба буде замовити гроші в чаті). Також можна самостійно розірвати депозит за допомогою ПріватБанк24. В обох випадках гроші будуть

clip_image001

зараховані Вам на карту протягом дня. Якщо ж хочете отримати готівку, її потрібно буде замовити в чаті за 2 дні до необхідної дати отримання.
У Укрсоцбанку це також можна зробити швидко, все залежить від того, коли ви відвідаєте відділення. Так, якщо Ви встигнете написати заяву в першій половині дня, гроші зможете забрати в цей же день. Якщо після 14:00 – вже наступного дня.
ОТП Банк віддасть Вам внесок у цей же день, якщо сума заощаджень не перевищує 10 тис. грн. Якщо сума більша – доведеться почекати 2 дні.

У ПУМБ стверджують, що термін, протягом якого клієнт може отримати свої кошти, клієнт може дізнатися, звернувшись безпосередньо у відділення. Адже в кожному окремому випадку, термін буде іншим.
У ВТБ Банку гроші повернуть на другий день, а в Райффайзен Банку Аваль – протягом 2 банківських днів. Платинум Банк і Дельта Банк у разі дострокового розірвання вкладу повертає гроші протягом 3 банківських днів, Надра Банк – від 3 днів, а Альфа-Банк – від 5 днів. При цьому написати заяву на закриття вкладу можна в будь-якому відділенні Альфа-Банку. А от у Банку «Фінанси та Кредит» процес займе цілих 10 банківських днів.

Банк

Коли повернуть гроші

ПриватБанк

На карту гроші прийдуть протягом дня, якщо замовляти готівку – за 2 дні.

Укрсоцбанк

Якщо написати заяву в першій половині дня – гроші надійдуть в той же день, якщо після 14:00 – наступного дня

ОТП Банк

Якщо сума не перевищує 10 тис. грн. – У цей же день, якщо більше – через 2 банківських днів.

Райффайзен Банк Аваль

Протягом 2 банківських днів.

ПУМБ

Залежить від конкретного випадку.

ВТБ Банк

На 2-й робочий день.

Платинум Банк

Через 3 робочих дні.

Дельта Банк

Через 3 робочих дні.

Надра Банк

Від 3 робочих днів.

Альфа-Банк

Протягом 5 і більше банківських днів.

Банк «Фінанси та Кредит»

Через 10 банківських днів.

Клієнтам, які допускають можливість дострокового розірвання, потрібно ще в момент оформлення вкладу дізнатися, скільки часу займе його розірвання. Це дозволить вчасно зорієнтуватися в ситуації, якщо Вам терміново знадобляться гроші.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?