Новини світу кредитування та банківських послуг.

Дострокове розірвання: де виплатять всі відсотки?

Як відомо, при достроковому розірванні депозиту відсотки за вкладом перераховуються або за ставкою депозиту до запитання або ж за іншою ставкою згідно з договором, яка все одно набагато менше ставки, яка діє коли внесок забирається в кінці терміну. Але, все ж, існують вклади, гроші з яких можна отримати до закінчення терміну дії договору, не втрачаючи при цьому відсотків.

У ПУМБ є депозит «Вільний» з можливістю зняття відсотків щомісяця (під 14,5% річних) або в кінці терміну (14,6% річних). Термін дії вкладу становить 6 місяців, мінімальний розмір депозиту – 500 грн. Клієнти банку, які вирішать скористатися даною пропозицією, зможуть протягом дії терміну договору знімати всю суму без розірвання договору та зі збереженням всіх нарахованих відсотків.
При достроковому розірванні виплата відсотків буде проводитись в повному обсязі. З депозиту можна не тільки знімати всю суму грошей, але і поповнювати його на більше ніж 100 грн. Виплата відсотків здійснюється на безкоштовно випущену пластикову карту.
Ощадбанк Росії пропонує своїм вкладникам депозит «Зручний» з терміном розміщення на 24 і 36 місяців. Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. грн. Можливість поповнення депозиту виключена. Процентна ставка становить 19% при терміні розміщення на 24 місяці і 19,10% за умови розміщення на 36 місяців. Виплата відсотків за вкладом здійснюється щоквартально.

clip_image001

Дострокове розірвання – можливе без втрати відсотків, нарахованих за кожен термін, кратний 3 місяцям (виплачені відсотки – не підлягають перерахуванню). Відсотки, нараховані за відсотковий період, в якому відбувається дострокове повернення вкладу, підлягають перерахунку за базовою ставкою по рахунках до запитання, яка діє в Банку на момент розірвання депозиту. Основна сума депозиту повертається повністю.
За вкладами «Зростаючий» і «Зростаючий on-line» від Дельта Банку збереження всіх нарахованих відсотків можливе при розірванні договору в останній день автоматичної пролонгації, яка здійснюється кожні 14 днів. Кожні два тижні процентна ставка за вкладом зростає на кілька відсотків.
Так, якщо за двотижневого вкладом «Зростаючий» можна отримати 18,5% річних, по 12-й, останній період пролонгації принесе вже 24,5% річних, а ставка за пропозицією «Зростаючий on-line» виросте, відповідно, з 19% до 25%. Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. грн., А виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на платіжну карту.
У Альфа-Банку є депозит «Ощадний» з терміном розміщення від 1 року під 16% річних. Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. грн. Поповнювати депозит можна без обмежень. Виплата відсотків здійснюється щомісячно шляхом капіталізації на рахунок банківської карти. Розірвати договір з банком можна в будь-який час із збереженням всіх відсотків: при закритті депозиту відсоткова ставка не змінюється. Ще один продукт фінустанови – депозит «Ощадний +».

clip_image002

Тут вже маємо відсоткову ставку в розмірі 18% річних. Вклад розміщується на 7 днів з можливістю продовження терміну дії до 100 разів. Депозит оформлюється тільки за допомогою інтернет-банкінгу. Умовами не передбачена капіталізація, а виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну. При достроковому розірванні договору в будь-який час Ви отримаєте внесок і відсотки в повному обсязі.
У КБ «Хрещатик» знаходимо вклад «Калита» з процентною ставкою 15% річних, щомісячною виплатою відсотків шляхом щомісячного перерахування їх на депозитний рахунок і мінімальною сумою депозиту в розмірі 1 тис. грн. Мінімальна сума поповнення також становить 1 тис. грн. Вклад є безстроковим. Тому повернути інвестовані гроші із заощадженням всіх відсотків можна в будь-який час.
Як бачимо, найбільш низькі ставки по депозитах, дострокове розірвання яких здійснюється без втрати відсотків, властиві тим вкладами, які можна забрати без втрат в будь-який час. Більш високі процентні ставки спостерігаємо за тим депозитами, розірвати без втрати відсотків які можна лише в певний час: тоді, коли здійснюється періодична виплата відсотків (щокварталу або кожні сім днів).

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?