Новини світу кредитування та банківських послуг.

Допомога в узятті кредиту в банку.

Допомога в узятті кредиту в банку.Щоб отримати допомогу в узятті кредиту на певні цілі, потрібно мати хороших знайомих в банківській сфері. Саме вони зможуть за Вас замовити слівце, і Ваша заява буде розглянута набагато швидше, а відповідь буде позитивною.
Якщо Ви хочете взяти кредит без довідки про доходи, то в цьому випадку потрібно пам’ятати декілька моментів. Комерційні банки чудово розуміють, що відсутність довідки про доходів, це не привід думати, що людина сидить вдома без роботи. Адже всі знають, що величезна частина населення має роботу, але там не влаштовані офіційно, так як не хочуть платити податки.

Тому відмінною альтернативною для отримання кредиту без довідки про доходи можуть бути Ваші права водія або закордонний паспорт. Але враховуйте два головні моменти. Закордонний паспорт повинен містити інформацію про те, що за останні півроку Ви виїжджали закордон. А Ваші права водія повинні показувати те, що Ви є власником гарної іномарки, не машини вітчизняного виробництва. У таких випадках шанси отримати кредит без довідки про доходи істотно збільшуються. А допомога в узятті кредиту може навіть не знадобитися.

Деякі банківські структури пропонують за спеціальними програмами отримувати кредит готівкою. Але в цьому випадку пам’ятайте, що встановлюється певний ліміт на видачу грошей. А кредит готівкою видається, найчастіше, на споживчі цілі, а не великі і дорогі покупки.

Перед тим, як отримувати кредит, уважно вивчіть рейтинг комерційних банків, і виберіть той банк, який пропонує середні ставки.

One Response to Допомога в узятті кредиту в банку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?