Новини світу кредитування та банківських послуг.

Допомога в оформленні та отриманні автокредиту

Якщо ви давно мрієте про покупку нового автомобіля, але накопичити на його покупку не виходить, для вас давно знайдений прекрасний вихід з положення – взяти гроші в кредит у банку. Сьогодні ринок кредитування дуже розвинений, тому банківські організації розробили для вас безліч цільових програм автокредитування на різний смак і гаманець, абсолютно під будь-якого клієнта.

clip_image002

Популярність автокредитування зростає з кожним днем. Сьогодні більше половини купуються авто купуються на позикові кошти і така тенденція простежується у всіх регіонах і в Європі в цілому. Сьогодні купити автомобіль в кредит дуже просто, потрібно лише вибрати відповідну вам кредитну програму і порівняти її умови в різних банках.

Але не варто забувати, що скрізь є свої нюанси, від яких сума переплати може значно різнитися. Про підводні камені автокредиту теж варто пам’ятати. Якщо ви не хочете вникати в усі ці банківські операції і рахувати складні відсотки, то можна отримати допомогу в спеціальній організації.

Коли вам може знадобитися допомога в отриманні автокредиту

· По-перше, вона необхідна, коли ви хочете отримати кредит за найвигіднішими умовами і по самій мінімальною процентною ставкою.

· По-друге, вам знадобиться допомога, коли ви виберете кредит з будь яких програм, в яких погашення частини відсотків бере на себе третя особа (держава, фірма).

· По-третє, якщо вам просто ніколи займатися всіма розглядами і поїздками по всім кредитним установам у пошуках вигідних умов.

· По-четверте, коли ви не повністю впевнені в чесності та юридичній безпеці при оформлення позики в банківській організації.

У всіх цих випадках вам може допомогти кредитний брокер. Це людина, яка дуже добре обізнаний про всіх прихованих нюансах при оформленні позик і добре розбирається серед безлічі пропозицій на ринку кредитування. Кредитний брокер надасть допомогу в оформленні автокредиту, зборі всіх необхідних документів, а також вибере для вас найбільш вигідну пропозицію виходячи з ваших можливостей, інтересів і потреб.

Є також один позитивний момент роботи з подібним фахівцем – це ексклюзивні умови кредитування. Дуже часто брокер укладає між комерційними банками партнерські контракти та угоди, які можуть забезпечити вам більш вигідні відсотки. Це звичайно стосується не всіх, але про це теж не варто забувати.

Для тих, хто хоче отримати допомогу в отриманні автокредиту особисто, розберемо по поличках основні моменти, після яких ви з легкістю зможете розбиратися в цій сфері.

Детальний аналіз процесу отримання автокредиту

Для початку визначимося з валютою позикових коштів. На перший погляд вам може здатися, що брати автокредит в іноземній валюті набагато вигідніше, тому що кредитна ставка там набагато нижче, ніж у національної валюти, але це глибока помилка всіх новачків. Справа в тому, що національна валюта постійно знецінюється і вам стає вже невигідно купувати за неї ті ж долари або євро.

Тим більше після нещодавньої фінансової кризи від цієї затії взагалі краще відмовитися, інакше ви ризикуєте втратити значну частину коштів на конвертації валют. Зрештою, з урахуванням світової економічної нестабільності, вам краще утриматися від такої ідеї.

Для подальших дій по вибору вигідного автокредиту вам обов’язково варто визначитися з маркою автомобіля і дилером, у якого ви хочете його придбати. Дуже часто дилери співпрацюють з банком безпосередньо і можуть надати вам дуже хороші умови, тому про це відразу слід дізнатися в автосалоні. У більшості випадків ви зможете оформити автокредит прямо в автосалоні і вам не доведеться роз’їжджати по кредитним установам.
Якщо в автосалоні відсутні подібного роду угоди, тоді ви самостійно обираєте банк, де надаються найбільш вигідні для клієнта умови. Основними критеріями при такому виборі служать:

  • початковий внесок;
  • кредитна ставка;
  • термін видачі кредиту;
  • всілякі акції, пільги;
  • необхідний пакет документів.

Після того, як ми визначилися з банком, який видаватиме нам гроші на купівлю автомобіля, слід вивчити весь перелік необхідних документів. Бувають різні програми кредитування. Десь вам можуть надати автокредит за двома документами, десь тільки лише по паспорту, а десь взагалі без прав. Але в більшості випадків вам доведеться зібрати значний список документів, завдяки яким ви зможете домогтися схвалення заявки на отримання позики і отримання більш лояльних умов.

Документи зібрані, ваша заявка схвалена банком. Тепер настає фінальний етап – внесення початкового внеску за майбутній автомобіль. Розмір цього внеску варіюється від 10% і вище. Після внесення першої суми, підписуються документи для оформлення авто в ДАІ, а також ставиться відмітка в техпаспорт про те, що транспортний засіб куплено в кредит. Найчастіше техпаспорт залишається в банку до тих пір, поки ви не погасите кредит, але існують банки, де цього не відбувається. Про це слід уточнити заздалегідь.

Після цього оформляється кредитний договір, а також договір на оформлення поліса страхування (КАСКО ) на ТЗ. Оплата за страховку зазвичай включена у вартість, але бувають випадки, коли всі витрати покладаються на плечі клієнта в повному обсязі. При цих операціях з вас буде зніматися додаткові комісії та обов’язкові платежі.

У висновку всієї цієї процедури банк доплачує відсутні кошти продавцю (дилеру-автосалону) та автомобіль нарешті переходить у повне ваше користування. Повноправним власником свого авто ви станете тільки після погашення всієї суми кредиту. Разом з цим буде припинено кредитний договір, а в техпаспорті віддалиться відмітка про автокредитування.

Тепер ви знаєте весь процес оформлення позики, тому допомога в автокредиті вам не потрібна. Якщо вам щось буде неясно, то ви можете задати будь-яке питання фахівцеві кредитної організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?