Новини світу кредитування та банківських послуг.

Допомога при отриманні кредиту

Допомога при отриманні кредиту ! Терміново потрібні гроші ? Швидке оформлення протягом одного дня! Готуємо документи на отримання кредиту !

Знайомі гасла? Схожими оголошеннями рясніють розвороти регіональної преси. Це кредитні брокери вишукують собі чергових жертв.

Взагалі-то це тільки на пострадянському просторі словосполучення кредитний брокер носить матірний відтінок. На заході такі структури діють давно і дійсно покликані допомогти отримати кредит . Вони відстежують фінансову ситуацію в банківському секторі і можуть порадити клієнтові, де розумніше взяти кредит, куди вигідніше вкласти заощадження і як простіше підготувати необхідний пакет документів.

У нас же в Росії організації та окремі особи, які називають себе кредитні брокери і викликає допомогти отримати кредит поділяються на відвертих шахраїв і просто на бажаючих легко заробити на неграмотності потенційних клієнтів банку.

Послуги першої обійдуться Вам не менше, ніж у 50% від суми кредиту (а буває, що й майже всі 100%). Ви звертаєтеся до них, тому що, наприклад, не працюєте і не знаєте, як підтвердити свій дохід. Ваш помічник, звичайно, може сфабрикувати і довідку про доходи на Ваше ім’я від лівої контори і тимчасовий стаціонарний телефончик вкаже, де підтвердять Вашу безмежну відданість праці на благо фірми. Але все це занадто ненадійно, якщо не сказати небезпечно.

41Оскільки вони через одні й ті ж фірми простягають значна кількість клієнтів, то більшість адрес і телефонів вже запалів в службах безпеки банків. І замість того щоб допомогти отримати кредит вони просто можуть зіпсувати Вам кредитну історію остаточно. Але, навіть, якщо з кредитом і вийшло, Вам обов’язково скажуть, що це завдяки їх зв’язкам у банку, і зажадають оплати за суєту. У дійсності ніяких зв’язків або взагалі не існує, або вони нічого не вирішують. У цій сфері все вирішується за принципом: отримав кредит – це я допоміг, відмовили – це ти накосячілі. Повірте, це так. І вже тим більше, що б Вам не говорили, ніякі зв’язки не допоможуть, щоб звільнити Вас від подальших виплат кредиту в повному розмірі.

Для повноти інформації скажу, що на чорному ринку ліва довідка про доходи коштує 500-1000 рублів. Стаціонарний телефон, де, підтвердять Вашу зайнятість ще стільки ж. Віддавати кредитним брокерам половину кредиту за нібито вирішення питання вже точно не варто.

Тепер про інших кредитних брокерів, які обіцяють Вам лікнеп в області кредитування. Як вони можуть допомогти отримати кредит. Від них можна отримати список документів, необхідних для подання в банк для отримання кредиту. З таким же успіхом такий список можна отримати безпосередньо в банку у будь-якого менеджера. Також кредитні брокери можуть Вам повідомити в якому банку відсотки за кредитом вище, а в якому нижче, якщо Ви самі не в змозі порівняти, і зажадають за послугу величину, порівнянну з цим відсотком. Вони можуть розповісти Вам про наявні зв’язки і контакти в банку і навіть передати за Вас документи на оформлення кредиту, але знаю з досвіду, що в дійсності банки їх не шанують, підозрюючи, що якщо клієнт не йде сам, то тут не все чисто.

З усього сказаного я можу зробити один висновок. Йти до кредитного брокера допомогти отримати кредит варто, тільки якщо у Вас серйозна організація і Ви плануєте взяти великий кредит, де різні нюанси кредитного договору, дійсно можуть коштувати великих грошей. Але і в цьому випадку в якості фінансового консультанта слід вибирати авторитетну організацію зі сформованим іміджем.

В інших випадках витрачати чималі суми за сумнівні послуги кредитного брокера не саме розумне рішення. Безкоштовні поради нашої газети набагато корисніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?