Новини світу кредитування та банківських послуг.

Допомога кредитного брокера при оформленні позики

Якщо вам необхідний кредит, але немає часу шукати найбільш вигідну кредитну програму, заповнювати численні папери і документи або вам не хочуть давати кредит через не дуже хорошу кредитну історію, не сумуйте. Для всього цього існують послуги кредитного брокера .

clip_image002

Для початку необхідно розібратися в самому цьому понятті. Кредитний брокер – це приватна особа або ж організація, що виступає посередником між позичальником і кредитором. Простіше кажучи, кредитним брокером називається людина або організація, яка бере на себе більшу частину турбот по оформленню кредиту. Вони займаються тим, що підшукують для вас кредитну програму, найбільш відповідну вашим вимогам, оформляють всі необхідні документи. Все це вони роблять, природно, не безкоштовно, а за певний відсоток з вашого майбутнього кредиту.

Якщо ви вирішили скористатися послугами кредитного брокера, важливо пам’ятати про існування двох їх видів: «білих» і «чорних». «Білі» кредитні брокери працюють чесно і відкрито, дійсно бажаючи допомогти вам впоратися з вашою проблемою. «Чорні» ж кредитні брокери хочуть просто на вас нажитися. В рахунок оплати їх послуг можуть входити або неіснуючі дії, такі як складання кредитного договору. Або ж послуги, які банки надають абсолютно безкоштовно, наприклад, запит в бюро кредитних історій.

Головна відмінність «білих» кредитних брокерів від «чорних» в тому, що перші беруть гроші за свої послуги з уже виданого вами кредиту, тобто після виконання своїх зобов’язань. А ось «чорні» кредитні брокери вимагають оплату заздалегідь. Перш ніж ви вирішите, звертатися вам за подібними послугами чи ні, давайте розглянемо їх плюси і мінуси.

Позитивні риси кредитних брокерів:

  • Вам не доведеться витрачати свій особистий час на вивчення ринку кредитування. Брокер сам підбере кредитну програму, яка найбільше відповідає вашим вимогам;
  • Кредитні брокери вирішують питання з видачею кредитів клієнтам, у яких погана кредитна історія , невелика зарплата або ж взагалі немає постійного джерела доходів. Або у випадку, якщо клієнт хоче отримати досить великий нецільовий кредит готівкою;
  • Якщо ви звертаєтеся в крупне брокерське агентство, то в результаті його сприяння процентна ставка по кредиту або умови кредиту в цілому будуть значно вигідніше, ніж якщо б ви оформляли кредит безпосередньо в банку.

Негативні риси кредитних брокерів:

  • Чим складніше ваша проблема, пов’язана з кредитуванням, тим вище відсоток комісії, яку зажадає брокер за оплату своїх послуг. У найпростіших випадках цей відсоток може становити від одного до п’яти. У проблемних ситуаціях така комісія може бути до 10% і навіть більше;
  • Оплата послуг кредитного брокера, крім виплати самого кредиту, може істотно «вдарити» по особистому або сімейному бюджету. Особливо якщо врахувати, що цей самий бюджет і так знаходиться не в найкращому стані, раз знадобився кредит. Не забувайте про це.

І наостанок маленька порада: при виборі кредитного брокера потрібно відштовхуватися від відгуків їхніх клієнтів; найкраще, якщо ними будуть ваші знайомі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?