Новини світу кредитування та банківських послуг.

Допомога антиколектора

Не встигли ми звикнути до терміну колектор, як з’явилися організації називають себе антиколекторських. Які ж послуги вони можуть нам запропонувати і яким чином збираються захищати нас від колекторських наїздів.

Може бути це панацея від усіх наших бід. Не все так просто і вже якщо і платити комусь, так потрібно знати, за що і чи коштують ці блага наших грошей. Давайте розбиратися …

Як варіант, звичайно, можна (якщо Ви вже зовсім собі не довіряєте) з самого початку скористатися послугами професійних антиколекторів (вибачте, юристів, ну або там кредитних адвокатів), і в цьому випадку з їх допомогою Ви можете побудувати собі стратегію взаємин з банком, якої Ви і будете дотримуватися згодом. Знову ж з їх допомогою. Може бути це і непогано. І, можливо, навіть варто необхідних ними грошей. Однак тут біда в наступному. Питання банківської заборгованості стає перед нами дуже гостро, і ми всерйоз задумуємося про наші подальші дії, коли вже стає абсолютно нічим платити за кредитом. А тоді звідки ми візьмемо гроші на послуги антиколекторів? Питання.

Так що вигідніше поки самим отримати можливі знання з кредитних питань, хоча б за допомогою нашої Газети, а до послуг професіоналів вдаватися в особливих випадках, коли своєю Грамотенко на вистачає.

Я особисто так і роблю. А Ви?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?