Новини світу кредитування та банківських послуг.

Допомагаємо Армії і готуємось до Великодня: щотижневий огляд

Тиждень позначився появою нових, вельми цікавих депозитних вкладів. Наприклад, є реальна можливість, оформивши депозит, допомогти обороноздатності нашої країни. Для цінителів преміум статусу – відкрилась можливість отримати vip-карту і стати володарем золотого злитка. Про новинки тижня читайте в нашому щотижневому огляді.

НОВІ ВКЛАДИ

Діамантбанк запустив новий цікавий депозитний продукт під назвою "Патріотичний". Це 100-денний вклад в національній валюті під 22% річних і щомісячною виплатою відсотків, спрямований на підтримку обороноздатності країни. Обов’язковою умовою депозиту є укладення клієнтом розпорядження на здійснення щомісячного списання 1/10 частини від суми нарахованих за вкладом відсотків на користь Міністерства оборони України.

clip_image001

Надра Банк пропонує розмістити кошти на новий депозит "Золоті відсотки". Це вигідна депозитна пропозиція, що дає можливість стати власником статусної Золотий карти і виграти один з трьох золотих злитків вагою 100 грамів. Процентні ставки за вкладом сягають 24% річних у гривні, 12% – у доларах, 11% – в євро. Доступні терміни депозиту – 3, 6, 9 або 12 місяців. Виплата відсотків – щомісяця або наприкінці терміну (за вибором клієнта).

Ідея Банк запустив на цьому тижні нові депозити з щомісячною виплатою відсотків "Безпечний" і "Безпечний онлайн" з можливістю оформлення, як у відділенні банку, так і через систему інтернет-банкінгу. У депозитах передбачений широкий вибір термінів розміщення – від 7 днів до 18 місяців. Залежно від обраного терміну, банк нараховує 17,25% -25,5% річних у гривні, 7% -11,1% у доларах, 6% -10% в євро, 4,5% -8% в російських рублях.
Банк Київська Русь напередодні наступаючого релігійного свята запустив новий депозит "Великдень 2014". Це депозит строком на 3 місяці із щомісячною виплатою відсотків та можливістю поповнення вкладу. Процентні ставки становлять 23% річних у гривні, 11% – у доларах і 10% – в євро. Акційна пропозиція діє до 30 квітня 2014 року.

clip_image003

Авант-Банк запустив новий депозит "Міжнародний" з нестандартними валютами вкладу – російськими рублями, англійськими фунтами стерлінгів та швейцарськими франками. Виплата відсотків за вибором вкладника здійснюється щомісячно або наприкінці терміну депозиту (3, 6 або 12 місяців). Процентні ставки по вкладу в російських рублях становлять від 6% до 7,75% річних. Ставки по вкладу в інших валютах (фунтах стерлінгів і швейцарських франках) розраховуються банком індивідуально.

УМОВИ РОЗМІЩЕННЯ СТАЛИ КРАЩЕ

Російський Стандарт поліпшив умови і ставки за деякими депозитами. Зокрема, за акційним депозитом "Сонячна Весна" стало доступним розміщення грошових коштів в євро під 7,5% -7,75% річних. Ставка в доларах збільшена на 3 п.п. і становить 9,5% річних незалежно від обраного терміну – 3, 6 або 12 місяців. Прибутковість в гривнях на зазначених періодах становить 22,5% / 23% / 25% відповідно.

clip_image004

По короткостроковому гривневому депозиту "Оперативний" введено новий 30-денний термін, на якому банк нараховує 21,5% річних. Нагадуємо, за вкладом також доступні терміни розміщення на 7 і 14 днів під 16% і 20% річних відповідно.
Стандарт Банк з 9 квітня істотно підвищив процентні ставки в гривнях і доларах за депозитом "Універсальний". Тепер прибутковість за вкладом доходить до 26,25% річних у гривні, 10,5% в доларах (при виплаті відсотків в кінці строку) і до 26% річних у гривні, 10,25% у доларах (при щомісячній виплаті відсотків).
Промінвестбанк запровадив новий термін тривалістю в 10 днів по депозиту "Накопичувальний" і зробив доступним оформлення депозиту в доларах, євро і рублях. Внесок на депозит на короткий термін принесе вкладнику 18,5% річних у гривнях, 6% – у доларах, 5,5% – у євро і 5% – у російських рублях.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?