Новини світу кредитування та банківських послуг.

Доларові депозити – високі ставки

Останнім часом інтерес населення до валютних депозитів збільшився зважаючи на нестабільну політичну ситуацію в країні. На сьогоднішній день бажаючі інвестувати в долар мають можливість оформити вклад з прибутковістю навіть понад 12% річних. Скільки зараз можна заробити на вкладі в американській валюті, підрахуємо разом. .
Платинум Банк пропонує скористатися депозитом «Готівка щомісяця». Вкладники, що оформили цей вклад, отримають 12,5% річних. Згідно з умовами вкладу виплата відсотків здійснюється щомісячно на платіжну карту. Оформлення поточного рахунку та платіжної картки до депозиту здійснюється безкоштовно.
Вкладом передбачена автоматична пролонгація до 3 разів. У разі автоматичного продовження договору, клієнт отримує + 0,2% до свого доларового депозиту. Оформивши доларовий депозит на суму 1 тис. доларів, за рік вкладник отримає 125 доларів чистого прибутку.

clip_image001

У Актив-Банку є пропозиція «Активний рік». Передбачена можливість поповнення до 6 місяців. Мінімальна сума поповнення складає 50 доларів. Виплата відсотків здійснюється щомісячно через касу банку, на платіжну карту або поточний рахунок. Процентна ставка становить 12% річних.
У разі дострокового розірвання в період до 90 календарних днів терміну вкладу проценти перераховуються та виплачуються за ставкою вкладу «До запитання», якщо ж дія договору переривається на терміні понад 90 календарних днів – відсотки не перераховуються. Річна інвестиція у розмірі 1 тис. доларів принесе 120 доларів доходу.
Бажають відкрити доларовий вклад в ПриватБанку , можуть скористатися пропозицією «Депозит Плюс», процентна ставка по якому складає 11,5% річних. Даний вклад внесок бере участь в акції "Чемпіон", що дозволяє виграти 1 з 20 поїздок на Чемпіонат світу з футболу в Бразилію і 1 з 400 футбольних подарунків. Акція проводиться до 1 квітня 2014 року. Депозитом передбачена можливість поповнення.

Виплата відсотків здійснюється щомісячно на рахунок банківської карти. Частина нарахованих відсотків по вкладу в розмірі 2% річних щомісячно зараховується на спеціальний рахунок карти, якою можна розрахуватися в торгових точках-партнерах, що беруть участь в програмі Бонус +, і отримувати бонуси за кожну покупку на свій бонусний рахунок. При

clip_image002

достроковому розірванні відсотки перераховуються за ставкою до запитання. Річний заробіток на депозиті складе 115 доларів.
У Пумбі можна відкрити вклад «Прогресивний» на 12 місяців. Особливістю цього вкладу є те, що процентна ставка збільшується щомісяця. Так, наприклад, протягом першого місяця діє ставка 10% річних, протягом 12-го – 12% річних. Разом, при інвестуванні 1 тис. доларів можливо отримати 114,57 доларів прибутку за рік. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на банківську карту.
Вкладнику надається безкоштовна пластикова карта для отримання відсотків та суми депозиту. Можливість поповнення відсутня. При достроковому розірванні відсотки перераховуються за базовою ставкою 1% річних за фактичний термін розміщення коштів.
Вклад «Прогресивний» від банку Глобус також має щомісячне збільшення відсоткової ставки: від 8% річних у перший місяць до 13,5% в останній. Можливість поповнення відсутня. Виплата відсотків здійснюється щомісячно шляхом виплати готівкою з каси Банку або шляхом безготівкового перерахування на поточний рахунок. По закінченню терміну депозиту вкладник отримує прибуток у розмірі 113 доларів.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?