Новини світу кредитування та банківських послуг.

Доларова інвестиція: чи вигідно?

Після триваючого протягом останніх двох місяців повільного падіння курсу долара, ціни на американську валюту знову почали зростати. Щоб не зберігати заначку вдома, любителі доларових заощаджень можуть інвестувати заощаджені кошти в короткострокові доларові вклади. При цьому існує можливість додатково заробити 28-31 долар на кожних 500 протягом півроку.

clip_image001

Авент-Банк пропонує своїм клієнтам оформити вклад «Стабільний прибуток» з виплатою відсотків в кінці строку під 12,25% річних. Даний вклад допускає можливість автоматичної пролонгації до 4 разів. У разі переоформлення депозиту на повторний термін у повному розмірі вкладники можуть отримати додатково плюс 0,25% до ставки. Заробіток на 500 доларів, залишених у банку на 6 місяців, складе 31 долар.

У Надра Банку можна оформити депозит «Сімейний капітал» з виплатою відсотків в кінці терміну на 6 місяців під 12% річних. Мінімальна сума складу становить 50 доларів. Виплата відсотків здійснюється на банківську картку. Прибуток від інвестованих у депозит 500 доларів складе 30 доларів.

Депозит «Готівка щомісяця» від Платінум Банку передбачає щомісячну виплату відсотків на платіжну карту. Остання, у разі відкриття депозиту, оформляється безкоштовно. Автоматична пролонгація здійснюється до 3-х разів. При цьому ставка постійно збільшується на 0,2%. Процентна ставка за вкладом становить 11,5% річних, що, в разі інвестування 500 доларів строком на півроку, дає прибуток у розмірі 29 доларів.
Ідея Банк пропонує депозит «Безпечний онлайн», який оформляється через систему «Інтернет-банкінгу». Мінімальна сума вкладу становить 100 доларів. Виплата відсотків здійснюється щомісячно на поточний рахунок. За умови оформлення вкладу в розмірі 500 доларів строком на 6 місяців відсоткова ставка становить 11,1%, а прибуток – 28 доларів.

Аналогічний прибуток можна отримати, оформивши в Пумбі вклад «Депозитний конструктор». Процентна ставка і прибуток такі ж, але клієнт самостійно має можливість вибирати можливості поповнення вкладу (без поповнення, поповнення на суму до 50%, поповнення без обмежень), Виплата відсотків може здійснюватись щомісячно, в кінці строку або кожні сім днів.
Варто також відзначити, що якщо оформляти аналогічний депозит у гривневому еквіваленті (500 доларів орієнтовно – 5900 гривень), то прибуток від вкладу може скласти від 690 до 770 гривень (58 – 65 доларів), що майже в два рази вище прибутку, яку можна отримати від доларових інвестицій.

Але потрібно також враховувати можливі валютні ризики.
Як найбільш оптимальний варіант – експерти рекомендують диверсифікувати свої заощадження, розміщуючи вклади в різних валютах, а також – не змінювати поспішно валюту вкладу в разі різких цінових коливань.

Клієнтам, які хочуть захистити свої заощадження від інфляції та отримувати регулярний стабільний дохід, варто розміщувати кошти у великих системних банках у різних валютах. А тим, хто має можливість додатково інвестувати «всерйоз і надовго», ми радимо звернути особливу увагу на золото. Ще одна важлива рекомендація – НЕ переводити гривневі вклади у валюту, коли починає зростати курс долара, оскільки в довгостроковій перспективі це невигідно.

– Досвід кризи 2008 року свідчить: вкладники, які переходять з гривні у валюту на піку курсу, згодом програють. Адже після стабілізації ситуації на валютному ринку курс вирівнюється, ажіотажний попит на валюту падає, а різниця в дохідності між гривневими і валютними вкладами більш ніж в 2 рази залишається.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?