Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?

Після триваючого протягом останніх двох місяців повільного падіння курсу долара, ціни на американську валюту знову почали зростати. Щоб не зберігати заначку вдома, любителі доларових заощаджень можуть інвестувати заощаджені кошти в короткострокові доларові вклади. При цьому існує можливість додатково заробити 28-31 долар на кожних 500 протягом півроку.

clip_image001

Авент-Банк пропонує своїм клієнтам оформити вклад «Стабільний прибуток» з виплатою відсотків в кінці строку під 12,25% річних. Даний вклад допускає можливість автоматичної пролонгації до 4 разів. У разі переоформлення депозиту на повторний термін у повному розмірі вкладники можуть отримати додатково плюс 0,25% до ставки. Заробіток на 500 доларів, залишених у банку на 6 місяців, складе 31 долар.

У Надра Банку можна оформити депозит «Сімейний капітал» з виплатою відсотків в кінці терміну на 6 місяців під 12% річних. Мінімальна сума складу становить 50 доларів. Виплата відсотків здійснюється на банківську картку. Прибуток від інвестованих у депозит 500 доларів складе 30 доларів.

Депозит «Готівка щомісяця» від Платінум Банку передбачає щомісячну виплату відсотків на платіжну карту. Остання, у разі відкриття депозиту, оформляється безкоштовно. Автоматична пролонгація здійснюється до 3-х разів. При цьому ставка постійно збільшується на 0,2%. Процентна ставка за вкладом становить 11,5% річних, що, в разі інвестування 500 доларів строком на півроку, дає прибуток у розмірі 29 доларів.
Ідея Банк пропонує депозит «Безпечний онлайн», який оформляється через систему «Інтернет-банкінгу». Мінімальна сума вкладу становить 100 доларів. Виплата відсотків здійснюється щомісячно на поточний рахунок. За умови оформлення вкладу в розмірі 500 доларів строком на 6 місяців відсоткова ставка становить 11,1%, а прибуток – 28 доларів.

Аналогічний прибуток можна отримати, оформивши в Пумбі вклад «Депозитний конструктор». Процентна ставка і прибуток такі ж, але клієнт самостійно має можливість вибирати можливості поповнення вкладу (без поповнення, поповнення на суму до 50%, поповнення без обмежень), Виплата відсотків може здійснюватись щомісячно, в кінці строку або кожні сім днів.
Варто також відзначити, що якщо оформляти аналогічний депозит у гривневому еквіваленті (500 доларів орієнтовно – 5900 гривень), то прибуток від вкладу може скласти від 690 до 770 гривень (58 – 65 доларів), що майже в два рази вище прибутку, яку можна отримати від доларових інвестицій.

Але потрібно також враховувати можливі валютні ризики.
Як найбільш оптимальний варіант – експерти рекомендують диверсифікувати свої заощадження, розміщуючи вклади в різних валютах, а також – не змінювати поспішно валюту вкладу в разі різких цінових коливань.

Клієнтам, які хочуть захистити свої заощадження від інфляції та отримувати регулярний стабільний дохід, варто розміщувати кошти у великих системних банках у різних валютах. А тим, хто має можливість додатково інвестувати «всерйоз і надовго», ми радимо звернути особливу увагу на золото. Ще одна важлива рекомендація – НЕ переводити гривневі вклади у валюту, коли починає зростати курс долара, оскільки в довгостроковій перспективі це невигідно.

– Досвід кризи 2008 року свідчить: вкладники, які переходять з гривні у валюту на піку курсу, згодом програють. Адже після стабілізації ситуації на валютному ринку курс вирівнюється, ажіотажний попит на валюту падає, а різниця в дохідності між гривневими і валютними вкладами більш ніж в 2 рази залишається.

Джерело: www.banki.ua

Будемо вдячні за оцінку
Дуже поганоПоганоПосередньоДобреВідмінно (Поставте оцінку першим)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.