Новини світу кредитування та банківських послуг.

Дохід за 7 днів або депозит з оплатою комуналки?

Пропонуємо Вашій увазі огляд нових банківських вкладів і цікавих пропозицій, пов’язаних з відкриттям депозитів. Який депозит оформити при наявності достатньої суми вільних грошових коштів – короткостроковий 7-денний, депозит з оплатою комунальних послуг або акційний 3-х місячний – вибір за вами.
Укргазбанк з 28 січня запустив новий депозит "Дохідна 7-ка". Внесок зацікавить бажаючих отримати прибуток за мінімально короткий термін – 7 календарних днів. Умовами депозиту передбачена можливість неодноразової пролонгації терміну. Процентна ставка по депозиту становить 17% річних у гривні і 5,5% у доларах / євро.
Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну розміщення вкладу та в день закінчення кожного пролонгованого періоду. Мінімальна сума вкладу – 1000 гривень або 100 доларів / євро. При достроковому розірванні відсотки будуть перераховані за ставкою 1% річних.
У банку Новий до 28 лютого діє новий депозит в національній валюті "Зимовий". Акційний вклад можна оформити строком на 3 місяці під 22,5% річних. Виплата відсотків – щомісячна. Мінімальна сума депозиту – 1000 гривень. У випадку дострокового розірвання договору банківського вкладу відсотки підлягають перерахунку за ставкою 0,1% річних.
Після закінчення терміну дії договору за вкладом «Зимовий» і за відсутності вимоги вкладника про повернення суми вкладу, термін вкладу продовжується на той самий строк на умовах депозиту «Універсальний».
Прокредит Банк з 26 січня запроваджує нову послугу з відкриття депозитів on-line в системі ProB @ nking . Тепер приватні клієнти можуть у зручний для них час оформити депозит, вносити додаткові поповнення, а також, переглядати інформацію, що цікавить за діючими вкладами. Крім того, в рамках програми лояльності, банк дарує додаткові відсотки в розмірі + 1% в гривні і + 0,5% у валюті для всіх депозитів, відкритих за допомогою системи ProB @ nking.

clip_image001

Фідобанк з 23 січня по 23 березня 2015 проводить спеціальну депозитну програму, в рамках якої оплачує комунальні послуги вкладникам. Для прийняття участі в акції потрібно розмістити грошові кошти на будь строковий депозит: "Капітал", "Добробут" або "Пенсійний" на термін від 3 місяців до 1 року. Розмір компенсації в рамках депозитної програми фіксований і залежить від суми депозиту:
– Від 10000 до 20000 гривень банк оплачує до 600 гривень за комунальними платежами щоквартально;
– Від 20 001 гривень – до 1200 гривень щокварталу протягом терміну розміщення депозиту.
Для оплати комунальних платежів необхідно принести квитанції в будь-яке відділення Фідобанк або завантажити скан-копію вже оплачених квитанцій в особистому кабінеті на фінансовій платформі для роздрібних кліентво "Фідомаркет". Оплаті підлягають всі комунальні платежі вкладника – за воду, газ, опалення, електроенергію, утримання прибудинкової території.

clip_image002

Депозитна програма з оплатою комунальних послуг діє для нових депозитів у національній валюті. Кількість вкладів на одного клієнта не обмежена, а максимальний розмір депозиту складає 200000 гривень. У разі дострокового розірвання депозиту перерахунок відсотків буде здійснено за ставкою 0,01% річних.
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) пропонує відкрити в рамках будь-якого пакету депозит "Скарбничка +" і накопичити потрібну вам суму грошей завдяки підвищеній процентній ставці і можливості поповнення. Процентна ставка складає 17,2% річних. Строк вкладу – 12 місяців. Мінімальна сума депозиту – не обмежена, а максимальна становить 1 млн. гривень (з урахуванням внесених поповнень).
Мінімальна сума поповнень – 100 гривень при внесенні грошей через касу банку і не обмежена при поповненні через інтернет-банкінг. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну дії депозиту шляхом капіталізації на депозитний рахунок.
Управляти депозитом можна цілодобово через інтернет-банкінг "ПУМБ online". При достроковому розірванні депозиту "Копилка +" проценти перераховуються за базовою ставкою 2% річних.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?