Новини світу кредитування та банківських послуг.

Добровільне медичне страхування сьогодні.

Яким чином змінюються і будуть змінюватися надалі тарифи на добровільне медичне страхування у зв’язку з курсовими змінами; як змінюються інші умови ДМС; Чим елітний поліс відрізняється від звичайного?

Наскільки змінюються гривневі тарифи ДМС у зв’язку із зростанням курсу долара / євро?

У зв’язку з девальвацією гривні, зростання вартості препаратів на фармацевтичному ринку досяг 75% -100%, піднялися і ціни на обслуговування у медичних закладах на 25-50%. Ці фактори призвели до збільшення рівня страхових виплат і, відповідно, подорожчання страхових послуг. Страховики змушені переглядати тарифи, щоб зберегти умови надання медичної допомоги застрахованим особам. У порівнянні з минулим роком, вартість страхових послуг зросла на 50-100%.

Як змінюються нетарифні умови ДМС в останній рік (франшизи, виключення, асистанс)?

У зв’язку зі сформованою ситуацією, клієнти почали скорочувати перелік опцій у програмах страхування, відмовлятися від профілактичних програм, таких як: «Оздоровлення», «Вітамінізація», «Вакцинація», «Профогляд» та ін.

clip_image001Частина клієнтів вводили франшизи та ліміти на медикаментозне забезпечення, щоб укластися в запланований на страхування бюджет. Підприємства роблять все можливе, щоб не відмовлятися від страхових послуг, оскільки страхування – важлива складова соцпакету.

Чи завжди поліси ДМС оплачуються раз на рік, або є інші варіанти регулярності їх оплати?

Якщо раніше клієнти частіше вносили платіж одноразово, то сьогодні домовляються і про щоквартальну оплату, і про щомісячні платежі. В першу чергу це стосується компаній. Безумовно, такі договори складніше адмініструвати, але в нинішній ситуації це є одним з виходів при оптимізації витрат.

З яких послуг зазвичай складаються і якими франшизами зазвичай відрізняються: найбільш дешевий поліс ДМС, середньоціновий поліс ДМС, поліс ДМС для VIP-клієнтів?

Класичний договір добровільного медичного страхування включає стандартний (базовий) набір програм: «Амбулаторно-поліклінічна допомога», «Стаціонарне лікування», «Швидка та невідкладна допомога», «Медикаментозне забезпечення». У договорах преміум-класу передбачені додаткові програми, такі як «Стоматологія», «Вітамінізація», «Медогляд» та ін. У VIP-програмах зазвичай передбачена нульова франшиза, а в страхове покриття можуть включатися оздоровчі та профілактичні заходи, а також медична допомога при поїздках за кордон.

Вартість страхування залежить не тільки від кількості опцій, але і від того, на базі яких клінік здійснюється обслуговування застрахованих (державні, відомчі, приватні). Клієнтам надається можливість самостійно вибрати перелік клінік зі списку партнерів страхової компанії. На ціноутворення також впливають розміри лімітів, в рамках яких надаються медичні послуги.

Джерело: Prostobank.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?