Новини світу кредитування та банківських послуг.

До 8 березня: акції банків для милих дам!

Напередодні Міжнародного жіночого дня – 8 березня банки пропонують ще більш вигідні умови розміщення депозитів для представниць жіночої статі. Крім цього, радують ідеями ексклюзивних подарунків і всілякими цікавими пропозиціями.
Авант-Банк спеціально для жінок на честь міжнародного дня 8 березня пропонує привабливі бонуси за вкладами "Стабільний прибуток" та "Накопичувальний": +0,8% річних в гривні і +0,4% річних у доларах і євро. Акційна пропозиція для милих дам дійсна до 12 березня 2014 року.

clip_image001

Євробанк з 3 березня проводить свою святкову акцію «Депозит для жінок». Всім представницям прекрасної статі банк дарує +1% до діючої процентної ставки по всім новим депозитними вкладами (крім iDepo) на термін розміщення від 31 дня в будь-якій валюті.
Фінансова ініціатива з 5 по 13 березня проводить ексклюзивну акцію до свята 8 березня. Усім жінкам, що відкрили в зазначений період депозит, банк дарує приємний бонус до базових ставок: +0,75% у гривні та +0,35% в іноземній валюті. Бонусні відсотки додаються до всіх типів депозитів за умови відкриття нового вкладу і не сумуються з іншими бонусами.

clip_image002

Імексбанк пропонує прекрасним дамам оригінальні подарунки, які зможуть викликати не тільки одномоментну радість, а й залишаться на довгу пам’ять, а саме – кращі зразки монетної колекції. Приємним подарунком можуть послужити монети з колекції «На щастя», «Художники Світу», «Знаки зодіаку», «Подарунок« з натяком »,« Ікони Рубльова »,« Творіння Фаберже ».
Всі колекційні монети виготовлені зі срібла 925 проби і викарбувані в провідних монетних дворах світу. Вартість такого ексклюзивного подарунка становить від 840 до 6500 грн. З повною колекцією монет Ви зможете ознайомитися на сайті банку .

clip_image003

Банк Київська Русь на честь наближення дня 8 березня пропонує скористатися вигідною пропозицією і придбати квартиру в ЖК «Щасливі метри» в місті Бориспіль за спеціальною весняної ціною. Тільки до 28.03.2014 банк дарує символічну святкову знижку в 8% на всі квартири при 100% оплаті або кредитуванні в ПАТ «Банк« Київська Русь ». Кількість акційних квартир обмежена.

clip_image004

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) напередодні Жіночого Дня презентує вигідні знижки у численних партнерів програми лояльності «Star Club». Партнерами цієї програми є кафе, ресторани, готелі, різні магазини. Всіх власників платіжних карт ПУМБ або Ренесанс Кредит чекають приємні знижки при покупках. Наприклад, 5% знижка на подорож з туристичною компанією «Поїхали з нами» або 10% знижка на послуги страхування в компанії «Гарант Авто». З повним списком партнерів програми Ви зможете ознайомитись на сайті банку ПУМБ .

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?