Новини світу кредитування та банківських послуг.

Дізнайся, як отримати бонуси на депозит!

Минулого тижня ми почали знайомити Вас з банківськими програмами лояльності в матеріалі. Сьогодні ми продовжимо цю тему і розповімо про можливості програм лояльності ще 6 банків.
У ВТБ Банку діють дві Програми лояльності, одна з яких орієнтована на постійних вкладників, інша – на залучення нових.
Згідно Програм лояльності для постійних клієнтів, Банк заохочує додатковими відсотками тих вкладників, у яких закінчився термін попереднього вкладу в Банку, а також бажаючих переоформити депозитний вклад в день фактичного отримання коштів за попереднім вкладом. Розмір бонусного відсотка становить +0,3% річних при терміні розміщення від 3 місяців або +0,5% річних при терміні розміщення від 6 місяців незалежно від валюти вкладу.
За умовами Програми лояльності "Запроси Друга" Банк дарує надбавки в розмірі +0,5% річних в гривні і +0,25% річних в доларах / євро вкладникам, які залучили на обслуговування в Банк друга (друзів) для оформлення депозитного вкладу "Класичний "на строк від 30 днів.

clip_image001

Слід знати, що надбавки в рамках програм лояльності, які діють при пролонгації (переоформленні) депозитів і "Запроси Друга" між собою додаються.
Цікава програма лояльності під назвою "Кожному свій бонус" розроблена в УФС-Банку . Згідно з правилами програми додаткові відсотки Банк дарує всім категоріям клієнтів: новим і постійним, найменшим і людям пенсійного віку. Приміром, діючі клієнти – іменинники можуть отримати додатково +0,5% річних у національній валюті та +0,2% – в іноземній до нового депозиту, відкритого протягом місяця з дати дня народження.

Тримачі пенсійних карт або рахунків УФС-Банку при відкритті нового депозитного вкладу в національній валюті отримують бонус у розмірі +0,3% річних до стандартної ставки. Приємним сюрпризом для самих маленьких клієнтів буде подарунок у вигляді рюкзака з логотипом банку в знак лояльності до клієнтів, які оформили вклад за програмою "Дитячі мрії".
Своїм найвідданішим клієнтам Банк нараховує бонусні відсотки в знак подяки за постійність. Розмір бонусу залежить від терміну обслуговування в банку і складає від +0,1% до +1% для вкладів у національній валюті.
А всім новим клієнтам, що відкрили депозит, кредит або платіжну карту, Банк дарує сувенірну продукцію.
Спеціальна бонусна програма діє в ОТП Банку . Тут можна збільшити базову ставку на + 0,25% річних у доларах або євро, розмістивши на термін понад 180 днів суму від 10 000 доларів або 5000 євро. Якщо ж Ви є клієнтом банку та власником зарплатної платіжної картки, то, оформивши депозит на будь-який термін, отримаєте додатково +0,1% річних у національній та іноземній валютах. Пролонгація вкладів додасть до базової стандартної ставки +0,5% річних в гривні і +0,3% у доларах, євро або швейцарських франках при настанні дати пролонгації договору.

clip_image003

Енергобанк в рамках діючої програми лояльності збільшує процентні ставки за строковими депозитами, оформленим на строк від 6 місяців. Розмір бонусу, що нараховується до стандартної ставки, становить +0,5% для вкладів у національній валюті та +0,25% – в іноземній.
Претендувати на додаткові відсотки можуть вкладники-пенсіонери (за умови пред’явлення пенсійного посвідчення); власники карток VISA GOLD (з мікрочіпом) і VISA PLATINUM (з мікрочіпом); клієнти, які переоформлять строковий депозит протягом 1 місяця з дати закінчення попереднього договору депозитного вкладу, а також, клієнти, що оформили новий депозит за умови наявності чинного строкового вкладу терміном не менше 1 місяця.
Схожі умови лояльності і в Фінростбанк . Банк нараховує бонусні +0,5% у гривні / +0,25% у доларах або євро, якщо сума вкладу становить більше 250 000 гривень / 30 000 доларів / 25 000 євро. Такий же відсоток лояльності очікує пенсіонерів, при пред’явленні пенсійного посвідчення, а також співробітників Банку, бажаючих оформити депозитний вклад.
У разі, якщо клієнт вже є вкладником Банку та, після закінчення терміну дії будь-якого договору про строковий вклад, не забирає грошові кошти, а переоформляє договір в той же день на вклад "Зростаюча прибуток" або "Максимальний прибуток" на новий термін, бонус складе +0,15% до стандартної ставки депозиту в національній валюті та +0,1% – в іноземній.

clip_image004

У УкрСиббанку одночасно діє кілька програм заохочення вкладників. Наприклад, якщо Ви є власником зарплатної картки УкрСиббанку, то маєте право на додаткові відсотки до базових ставок у національній валюті в розмірі +0,3% річних (для вкладів від 6 до 9 місяців) і +0,5% річних (для вкладів від 9 місяців). Такі ж відсотки лояльності в рамках програми "День народження" очікують іменинників, які звернуться для розміщення нового депозиту протягом 31 дня з дати народження.
Бонусні відсотки в розмірі вищевказаних Банк нараховує та в рамках програми "Власник пенсійного рахунку". Для нарахування додаткових відсотків необхідно бути власником пенсійної картки або мати договір про відкриття пенсійного рахунку в Банку. Підвищення ставки відбувається тільки при оформленні пенсійного вкладу "Щасливий вік".
За програмою "Старий вкладник" можна отримати +1% річних у гривні для нових вкладів, що оформлені на строк від 1 до 24 місяців, за умови, що з моменту закінчення терміну дії останнього договору банківського вкладу пройшло не менше 6 днів. Стільки ж Ви отримаєте за програмою "Чужий вкладник", якщо при оформленні депозиту надасте договір банківського вкладу, укладений в іншому банку. При цьому, строк дії такого договору має бути закінчений або достроково розірваний не пізніше, ніж 6 місяців тому.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?