Новини світу кредитування та банківських послуг.

Десять заповідей мільярдерів

«Перш ніж сказати що-небудь іншим, скажи це собі», – казали древні любителям радити, але до настанов таких людей як Білл Гейтс або Уоррен Баффет варто прислухатися. Цілком імовірно, що собі вони вже все сказали і саме тому і добилися успіху. Ми підібрали десять дуже корисних висловлювань від дуже успішних людей. Вийшло справжнє керівництво до дії для майбутніх мільярдерів.

clip_image002

1. Живи за коштами

Уоррен Баффет, один з найбагатших людей у світі, найбільший інвестор: «Я зустрічав багато людей, які зазнали невдачі через алкоголь. Але не менше я бачив і людей, які збанкрутували через зайву тяги до кредитів. Якщо ви досить розумні, то зможете забезпечити себе, не користуючись позиками ».

clip_image004

2. Заощаджуй, де можна

Дональд Трамп, відомий мільярдер: «При купівлі будь-якого товару або послуги не соромтеся торгуватися, домагаючись для себе більш вигідних умов … Я вважаю гордість, яка заважає економити власні гроші, величезною дурницею».

clip_image006

3. Займайся, чим подобається

Малкольм Форбс, американський бізнесмен, видавець журналу Forbes: «Найбільшу помилку в житті люди роблять, коли вони не намагаються заробляти на життя тим, що їм найбільше подобається».

clip_image008

4. Копальні знання

Біл Гейтс, найбагатша людина на планеті, один із засновників корпорації Microsoft: «Мене дуже турбує, коли молоді люди пояснюють своє небажання йти в коледж тим, що я не став випускником. Але я отримав досить гарну освіту, хоча і не дочекався отримання ступеня. З кожним роком світ стає все більш складним, спеціалізованим і конкурентним, а вища освіта зараз так само важлива, як раніше шкільна ».

clip_image010

5. Борись з убогістю в голові

Хілларі Клінтон, американський політик, перша леді США (1993-2001): «Вихід з убогості повинен починатися в голові».

clip_image012

6. Не забажай грошей

Генрі Форд, американський промисловець, засновник компанії Ford Motor Company: «Самий вірний спосіб не добитися грошей – проявляти жадібність до грошей. Але якщо працювати заради задоволення, яке дається свідомістю правоти справи, то гроші самі собою з’являються в надлишку ».

clip_image002[1]

7. Проявляй терпіння

Уоррен Баффет: «Навіть якщо ви дуже талановиті і докладаєте великі зусилля, для деяких результатів просто потрібен час: ви не отримаєте дитини через місяць, навіть якщо змусите завагітніти дев’ять жінок».

clip_image014

8. Не здавайся

Томас Едісон, великий американський винахідник і підприємець: «Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш вірний шлях до успіху – пробувати ще один раз ».

clip_image016

9. Будь винахідливим

Річард Бренсон, засновник корпорації Virgin Group, епатажний британський підприємець: «Ще не всі колеса винайдені: світ надто дивний, щоб сидіти склавши руки».

clip_image018

10. Вчися розбиратися в людях

Михайло Фрідман, російський мільярдер, співвласник «Альфа-груп»: «Бізнес – це наука про людей, а не про економіку, це здатність розуміти причини і мотиви вчинків людей, їх бажання».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?