Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозити–новинки та День заощаджень в Україні

У сьогоднішній статті розповімо про нові високоприбуткові вклади, а також, акційну депозитну пропозицію з розіграшем грошових сертифікатів номіналом 2000 гривень. Крім того, повідомляємо про старт спеціальних програм, приурочених до святкування Всесвітнього дня заощаджень.
В Траст Банку до 31 грудня 2014 року діє акційний високоприбутковий депозит в гривні "Подарунковий" із щомісячною виплатою відсотків та можливістю поповнення. Обов’язковою умовою дії вкладу є випуск кредитної карти з автоматично встановленим кредитним лімітом – 5000, 10 000 або 20 000 гривень, і поновлюваним грейс-періодом на картці в 30 днів.
Акційний вклад можна оформити на 90, 180 і 360 днів. Відсоткова ставка залежить від суми банківського вкладу і становить:
25% річних – на депозит у розмірі від 20 тис. до 100 тис. гривень,
26% річних – на депозит у розмірі від 100 тис. до 200 тис. гривень,
27% річних – на депозит розміром понад 200 тис. гривень.
При достроковому розірванні договору банківського вкладу, за ініціативою вкладника, Банк перераховує суму нарахованих відсотків за ставкою 2% річних.

clip_image001

Ідея Банк пропонує оформити новий депозит в національній валюті "Авансовий" з виплатою відсотків в день відкриття вкладу, без можливості поповнення. Залежно від терміну оформлення (1, 2, 3 або 4 місяці) процентна ставка по депозиту складе від 20% до 21,2% річних. Мінімальна сума – 1000 гривень.
В ОТП Банку з 2 жовтня діє акційний вклад в національній валюті "Комфортний". Депозит без права поповнення, з виплатою відсотків по закінченню терміну дії депозитного договору. Річна процентна ставка по вкладу складає 20% при сумі вкладу в 100 тис. гривень і більше. Термін вкладу – 90-179 днів. Оформити сезонний депозит можна до 31 жовтня 2014 року.

ВіЕйБі Банк 6 жовтня презентував для своїх постійних та нових клієнтів депозитну акцію на основі вкладу "На Ваших Умовах", про який ми розповідали раніше. За

clip_image002

умовами акції, кожний клієнт оформив депозит "НВУ" гарантовано зможе оплачувати комунальні платежі по тарифу "0" гривень протягом усього періоду дії депозиту. Також, Банк пропонує прийняти участь в розіграші грошових сертифікатів номіналом 2000 гривень на покупку дитячих товарів, побутової техніки, ювелірних виробів, спортивних товарів та іншого.
Крім цього, в рамках акції реалізовані нові умови вкладу, а саме:
1) виплата відсотків по депозиту на пластикову карту вкладника;
2) можливість перерахування частини вкладу на поточний рахунок з підвищеною відсотковою ставкою і можливістю постійного доступу;
3) надбавки до ставок по депозиту, що дозволяють отримати максимальний прибуток за вкладом.
Нагадаємо, мінімальна сума для відкриття вкладу "НВУ" – 500 гривень, 50 доларів / євро. Доступні терміни – 13 і 18 місяців з розмежуванням на внутрішні періоди «Щомісячний», «Квартальний», «Піврічний», «Дев’ятимісячний», «Трінадцатімесячний». Максимальна базова ставка по вкладу складає 23,5% річних у гривні, 12% у доларах і 10,5% в євро.

clip_image003

Укрсоцбанк з жовтня 2014 приєднується до міжнародної ініціативи "День заощаджень", головною метою якої є стимулювання ідеї заощадження коштів. Будучи учасником глобальної ініціативи, Укрсоцбанк впровадив спеціальну депозитну пропозицію "Батьки і Діти", яка діє в період з 6 по 31 жовтня 2014 року.
В рамках програми, Банк дарує клієнтам надбавку до депозитів "Класичний", "Капітал", "Цільовий" і "Авансовий" в розмірі 0,5% річних в національній валюті за умови пред’явлення свідоцтва про народження дитини або дитячого малюнка на тему "Заощадження" . Надбавки при пред’явленні свідоцтва про народження та за малюнок можуть підсумовуватись. Вік дитини повинен бути менше 16 років.
Нагадаємо, Всесвітній День заощаджень щорічно відзначається 31 жовтня, починаючи з 1924 року. В Україні Перший День заощаджень пройшов у 2012 році за участю 16 фінансових установ.
Дельта Банк також приєднався до святкування Всесвітнього дня заощаджень в Україні і в рамках якого підготував цікаву пропозицію для фізичних осіб, а саме – підвищені ставки за акційними депозитами серії "Найкраща пропозиція": "Найкраща пропозиція" і "Найкраща пропозиція on-line".
Депозит "Найкраща пропозиція" можна оформити у відділеннях Банку під 25% річних у гривні, 11% у доларах і 10% у євро на 3, 6 або 12 місяців.
Депозит "Найкраща пропозиція on-line" призначений для користувачів мережі інтернет і клієнтів системи myDELTA. Ставка за цим вкладом трохи вища – 25,5% річних у гривні, 11,5% в доларах і 10,5% в євро.
Виплата відсотків по двох внесках здійснюється наприкінці терміну дії депозитного договору. У разі дострокового повернення вкладу при нарахуванні відсотків застосовується процентна ставка в розмірі 0,01% річних незалежно від фактичного строку зберігання коштів і валюти вкладу.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?