Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозити в серпні: що нового пропонують банки

Серпень – розпал відпускного сезону, і в цей час банки не надто активно впроваджують пільгові депозитні програми. У першій половині місяця лише кілька банків проводили активну маркетингову діяльність і запропонували депозити на лояльних умовах.

Які бонуси можна отримати за акційними і новим терміновим банківським вкладам, які з’явилися на початку серпня.

Акційну програму, приурочену до дня міста, для мешканців Ялти запустив CityCommerce Bank . За умовами акції, яка триватиме до 16 серпня, при оформленні строкового депозиту «Ваш Стабільний», «Ваш накопичувальний» і «Ваш мультивалютний» процентні ставки збільшуються в національній валюті на 1% річних і в іноземній валюті на 0,5% річних.

Ставки по цих депозитах без урахування бонусів залежно від терміну та суми становлять 12,2-19% річних у гривні, 4,2-9,3% річних у доларах США, 4,2-8,6% річних в євро. Є пропозиції і по екзотичних валют: пропонуються ставки 4,2-9,6% у російських рублях, 2,7-4% у фунтах стерлінгів depozit_avgust_300x249і 2,85-4% у швейцарських франках. Також у банку діє акція, за умовами якої будь-який вкладник, який оформив депозит до кінця літа, бере участь у розіграші золотого злитка.

Банк Хрещатик запустив акцію, присвячену Дню незалежності. Установа пропонує депозит у гривні і в доларах США строком на два роки. При цьому за умовами акції після року розміщення штрафні санкції за дострокове розірвання вкладу не застосовуються, і відсотки виплачуються у повному обсязі.

Ставки за депозитом складають 18,5% річних у гривні та 8,75% річних у доларах США. Виплата відсотків здійснюється щомісячно. Мінімальна сума вкладу 2000 грн або $ 200. Зазначимо, що за стандартними депозитами банку ставки на такий термін розміщення складають 16,75% річних у гривні та 7% річних у доларах США. Оформити депозит можна до кінця серпня.

Укргазбанк впровадив акційний депозит у гривні для юросіб – представників середнього та малого бізнесу, а також фізичних осіб-підприємців. Ставка за депозитом складає 17% річних. Максимальний термін депозиту – три місяці (93 дні). У вкладників є можливість поповнення депозиту.

Банк готовий виплачувати відсотки за бажанням клієнта як в кінці терміну, так і щомісяця. Ставка не залежить від суми поповнення і способу виплати доходу. Оформити вклад можна до кінця серпня. Мінімальна сума розміщення – від 50 тис. грн.

На початку серпня ПУМБ вивів на ринок внесок у доларах США зі ставкою, яка росте в міру подовження терміну розміщення з 5,8% річних у перший місяць до 11% в останній місяць. Максимальний термін депозиту – 18 місяців.

Банк Російський Стандарт в останній місяць літа відновив програму лояльності для вкладників. Бонус 0,5% річних у гривні і 0,25% річних у доларах США будуть отримувати клієнти, які переоформили вклад у банку або продовжили дію депозиту. Такий же бонус виплачується клієнтам, які оформили депозити через інтернет-банкінг.

Депозитні новинки серпня

Банк

Програма

Термін закінчення

Вигода

CityCommerce Bank

Бонусна акція
16.08.2013
+1% Річних у гривні до стандартної ставки; +0,5% річних у валюті до стандартної ставки

Хрещатик

Акційний депозит у доларах і гривні терміном на два роки
30.08.2013
18,5% річних у гривні; 8,75% річних у доларах

Укргазбанк

Депозит для юросіб строком на три місяці
30.08.2013
17% річних

ПУМБ

Строковий депозит в доларах з зростаючої ставкою на строк до 18 міс.
Без терміну
5,8-11% річних

Банк Російський Стандарт

Програма лояльності при продовженні і переоформленні вкладу та при відкритті депозиту онлайн.
Без терміну
+0,5% Річних у гривні; +0,25% річних у валюті

Ймовірно, більш різноманітними акційними пропозиціями банки порадують восени, коли відновиться ділова активність. Поки ж є можливість скористатися існуючими депозитними програмами.

При цьому відкривши депозит на п’ять місяців, можна отримати приємний подарунок у вигляді відсотків в переддень новорічних свят.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?