Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозити в доларах, пошук вигідних пропозицій.

У довгостроковій перспективі експерти прогнозують американській валюті продовження росту. Побоюючись коливань курсу національної валюти, багато вкладників віддають перевагу доларовим інвестиціям. Про те, скільки сьогодні можна заробити на валютному вкладі, дізнайтесь далі.

У Платинум Банку на сьогодні є пропозиція «Готівка щомісяця». Вклад передбачає інвестування коштів під 12,5% річних. Виплата відсотків здійснюється щомісячно на платіжну карту, яка оформлюється до депозиту безкоштовно. Умовами договору передбачена автоматична пролонгація до 3 разів, при якій діє певна програма лояльності – + 0,2% річних до доларового вкладу. Якщо Ви інвестуєте 2 тис. доларів строком на 1 рік, Ваша прибуток в кінці терміну складе 250 доларів.

clip_image001

При відкритті депозиту «8 РОКІВ РАЗОМ ON-LINE» від Дельта Банку Ви отримаєте 11,5% річних. Виплата відсотків здійснюватиметься щомісяця на карту «Ощадний картка № 1» або «Ощадний картка № 1 Debit», що дозволить додатково заробити на отриманому прибутку, адже на залишок коштів на цих картах банк нараховує відсотки.

Даний вклад можна оформити до кінця місяця, і лише в системі дистанційного банківського обслуговування myDELTA. Прибуток від 2 тис. доларів на цей раз складе 230 доларів.
Оформивши доларовий депозит «Депозитний конструктор» в Пумбі , Ви отримаєте 11,1% річних за умови розміщення кошти строком на один рік. Клієнти банку мають можливість самостійно встановлювати умови по депозиту. Так, клієнт вирішує, коли буде здійснюватись виплата відсотків: щомісяця, кожні 7 днів, або в кінці строку.
Також вкладник самостійно визначається з можливостями поповнення та часткового зняття вкладу. Можливість поповнення та зняття можна повністю обмежити, дозволити тільки 50% або ж встановити зняття без обмежень. Заробіток на 2 тисяч американської валюти становитиме 222 доларів.

clip_image002

Банк «Стандарт» пропонує продукт «Універсальний з поповненням (в кінці строку) з процентною ставкою 10,5% річних. З урахуванням капіталізації коштів, ефективна ставка по депозиту становить 11,02% річних. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на поточний рахунок або платіжну карту. По вкладу існує можливість поповнення, але не менш, ніж на 100 доларів. Прибуток від 2 тисяч доларів, інвестованих на 1 рік, складе 220,41 доларів.

У Авант-Банку мається депозитну пропозицію «Стабільна Прибуток (в кінці строку)», яка може принести 10,75% річних. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на поточний рахунок. Підсумковий прибуток з 2 тис. дол. становить 215 доларів.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?